Daiwa Multiplikátor 24 Tatula SV TW 150L
Kód: 10717-150Související produkty
Pruty Westin W6 Crankstick-T 2. generace mají pečlivě vyrobený vysoce výkonný blank z uhlíku Torayca®, speciálně určený pro lov s crankbaity!
Navržen tak, aby splňoval požadavky rybářů, kteří chtějí nahazovat těžší nástrahy - shady a další na obrovské štiky a sumce.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Prut W6 Belly Boat-T 2. generace. Tyto pruty s rychlou akcí jsou perfektní na chytání s tvrdými i měkkými nástrahami při lovu okounů a candátů z belly boatu nebo kajaku.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Mikado Bixlite Jerkbait Cast je krátký, silový a mimořádně rychlý baitcastingový prut navržený speciálně pro jerkování a lov štik s většími nástrahami. Díky perfektně vyváženému...
Pruty W6 Monster V-Jig-T 2. generace jsou velmi výkonné baitcastingové pruty pro moderní těžké vertikální a pelagické styly rybolovu z lodi.
Tyto modely se vyznačují obrovskou citlivostí na horním konci. Každé kousnutí, bez ohledu na to, jak je opatrné, lze bleskově rozpoznat a kvitovat plným útokem.
Nabídku baitcastových prutů jsme rozšířili o model QUEST B´CAST, který je primárně určen pro těžkou přívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait nebo s velkými gumovými nástrahami.
Prut W3 Powercast-T 3. generace je navržen pro seriózní rybáře lovící dravce, kteří požadují sílu, přesnost a odolnost při nahazování velkých nástrah na velké ryby.
Detailní popis produktu
- HYPER DRIVE Design
- Hliníkové tělo navijáku
- Konstrukce odolná vůči slané vodě
- 7 kuličkových ložisek (vč. 2 CRBB®)
- HYPER DIGIGEAR®
- Brzdný systém UTD®
- Koncepce brzdy SV Boost
- Systém T-Wing (TWS™)
- Duralová cívka Ultra Super SV
- Koncovka kličky I-Shape
- Verze na levou ruku
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 150 |
| Převod | 6,3:1 |
| Návin na otáčku kličky | 66 cm |
| Počet ložisek | 7 (vč. 2 CRBB®) |
| Kapacita | 105 m / 0,33 mm |
| Brzdná síla | 5,0 kg |
| Hmotnost | 205 g |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice rukojeti prutu | pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923252 |
| Velikost cívky: | 150 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 6,3:1 |
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Naviják Altum DLC Syncro má čítač metrů, takže můžete vidět, jak hluboko lovíte. To je velmi užitečné pro rybolov z lodi.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Velký baitcastový naviják s Hyperdrive designem! 25 Tatula TW 200 má 38mm cívku, která je ideální pro těžší nástrahy a umožňuje bezproblémové nahazování na velké vzdálenosti.
Baitcastový naviják ZANDERA přináší nové možnosti v lovu dravců na přívlač. Ve srovnání s klasickým navijákem s přední brzdou přináší hned několik výhod jako například větší...
Multiplikátor nové generace s dokonalým designem nahazování – Daiwa 24 Steez SV TW posouvá hranice komfortu a přesnosti při každém hodu.
Tento Jigging naviják přichází se všemi vzrušujícími funkcemi, jako je Infinity Drive a Micro Module Gear, což má za následek 60% snížení odporu proti navíjení ve srovnání se...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.