Daiwa Multiplikátor 24 Tatula SV TW 150XHL
Kód: 10717-152Související produkty
Castingový prut určený k rybaření s velkými nástrahami.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Nabídku baitcastových prutů jsme rozšířili o model QUEST B´CAST, který je primárně určen pro těžkou přívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait nebo s velkými gumovými nástrahami.
DAIWA Pro Staff Baitcast je výkonný baitcastový prut určený pro lov velkých dravců s těžkými nástrahami. Model s vrhací zátěží 40–120 g je ideální volbou pro lov štik a candátů...
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Black Pearl MAXX je přesně to, co potřebujete, spolehlivé pruty s dobrým poměrem ceny a výkonu, osazené špičkovými komponenty.
Prut W6 Jerk & Swimbait-T 2. generace kombinuje protichůdné síly, maximální pevnost a nízkou hmotnost a vytváří tak váš vysněný baitcastingový prut na štiky.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Profesionální castingový prut určený pro lov s tvrdými nástrahami, jako jsou woblery, rotačky cikády nebo tailspinnery. Velmi dobře poslouží v technice lovu s woblery do 12 cm.
Špičkový odhozový prut určený pro vertikální lov dravců.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Detailní popis produktu
- HYPER DRIVE Design
- Hliníkové tělo navijáku
- Konstrukce odolná vůči slané vodě
- 7 kuličkových ložisek (vč. 2 CRBB®)
- HYPER DIGIGEAR®
- Brzdný systém UTD®
- Koncepce brzdy SV Boost
- Systém T-Wing (TWS™)
- Duralová cívka Ultra Super SV
- Koncovka kličky I-Shape
- Verze na levou ruku
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 150 |
| Převod | 8,4:1 |
| Návin na otáčku kličky | 89 cm |
| Počet ložisek | 7 (vč. 2 CRBB®) |
| Kapacita | 105 m / 0,33 mm |
| Brzdná síla | 5,0 kg |
| Hmotnost | 205 g |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice rukojeti prutu | pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923290 |
| Velikost cívky: | 150 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 8,4:1 |
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Velký baitcastový naviják s Hyperdrive designem! 25 Tatula TW 200 má 38mm cívku, která je ideální pro těžší nástrahy a umožňuje bezproblémové nahazování na velké vzdálenosti.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
PENN® Warfare byl navržen tak, aby byl mimořádně všestranným multiplikátorem za přijatelnou cenu. Model LC je vybaven počítadlem vlasce (ve stopách). Levoruký model (LH).
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.