Daiwa Multiplikátor 24 Tatula SV TW 100XHL
Kód: 10717-102Související produkty
Castingový prut určený pro lov štik pomocí větších nástrah.
Pruty W6 Finesse-T T&C 2. generace jsou navrženy s cílem mít maximální kontrolu nad nástrahou a pro přesnost při náhozu, což je ideální jak při chytání s jigy tak montážemi...
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Castingový prut určený k rybaření s velkými nástrahami.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Mikado Prut Jaws Pike Monster je robustní castingový prut navržený pro lov velkých štik a dalších trofejních dravců. Díky své pevné konstrukci a silné páteři umožňuje...
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Kinetic Hellcaster Kombo bylo navrženo pro rybáře, kteří vyžadují hladký chod, solidní výkon a nepřekonatelnou cenu.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Mikado Prut Jaws Big Bait Cast je robustní castingový prut navržený speciálně pro lov velkých dravců s těžkými nástrahami. Díky své pevné konstrukci a citlivé akci umožňuje...
Mikado Bixlite Jerkbait Cast je krátký, silový a mimořádně rychlý baitcastingový prut navržený speciálně pro jerkování a lov štik s většími nástrahami. Díky perfektně vyváženému...
Detailní popis produktu
- HYPER DRIVE Design
- Konstrukce odolná vůči slané vodě
- 7 kuličkových ložisek
- HYPER DIGIGEAR® II
- Koncepce brzdy SV Boost
- Brzdný systém UTD®
- Systém T-Wing (TWS™)
- Duralová SV cívka
- Koncovka kličky I-Shape
- Verze na levou ruku
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 100 |
| Převod | 8,1:1 |
| Návin na otáčku kličky | 81 cm |
| Počet ložisek | 7 |
| Kapacita | 80 m / 0,33 mm |
| Brzdná síla | 5,0 kg |
| Hmotnost | 195 g |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice rukojeti prutu | pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923351 |
| Velikost cívky: | 100 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 8,1:1 |
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Baitcastový naviják ZANDERA přináší nové možnosti v lovu dravců na přívlač. Ve srovnání s klasickým navijákem s přední brzdou přináší hned několik výhod jako například větší...
Tento Jigging naviják přichází se všemi vzrušujícími funkcemi, jako je Infinity Drive a Micro Module Gear, což má za následek 60% snížení odporu proti navíjení ve srovnání se...
Baitcastový naviják DAIWA Tatula SV TW na lehké nástrahy! Pokud hledáte kompaktní a lehký naviják, který bez problému zvládne tenké vlasce a lehké nástrahy, Tatula SV TW 70 je...
PENN® Warfare byl navržen tak, aby byl mimořádně všestranným multiplikátorem za přijatelnou cenu. Model LC je vybaven počítadlem vlasce (ve stopách). Levoruký model (LH).
Naviják Altum DLC Syncro má čítač metrů, takže můžete vidět, jak hluboko lovíte. To je velmi užitečné pro rybolov z lodi.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.