Věrnostní program

5az15mailv2

Úrovně zákaznického programu AzFishing 

AZFISHINGVERNOSTNIPRAGM

Členem věrnostního slevového programu AzFishing Team se stanete pouhou registrací na našem webu.

S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb. Slevy 5% - 15% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí.

O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

registerbutton

 


 

Podrobné podmínky:

 

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé horní části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet AzFishing Team připsána po kompletním dokončení objednávky (převzetí zboží). 

  1. Úvod

Zákaznický AzFishing Team je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.azfishing.cz společnosti AZ-FISHING  s.r.o, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.azfishing.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství v AzFishing Teamu

2.a. Člen teamu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.azfishing.cz slevu ve výši 5 – 15%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy AzFishing Teamu. Výhody a slevy získané členstvím v AzFishing Teamu platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. V kamenné prodejně platí jiný věrnostní program.

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena AzFishing Teamu realizovaných od 1.4.2019. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).


1) Bronzový zákazník - 5% sleva (0 - 10 000 Kč)

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 10 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 10 001 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

2) Stříbrný zákazník - 8% sleva (10 001 - 25 000)

Sleva ve výši 8% platí při celkové útratě 10 001Kč až 25 000Kč. Po dosažení celkové útraty 25 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) Zlatý zákazník - 12% sleva (25 001 - 50 000)

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě 20 001 Kč až 50 000Kč. Po dosažení celkové útraty 50 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

5) Platinový zákazník - 15% sleva (50 001 a více)

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 50 001 Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .


Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet automaticky po dokončení (převzetí) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 3% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídájící slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena AzFishing Teamu na eshopu www.azfishing.cz

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti AZ-FISHING s.r.o. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.f. Člen AzFishing Teamu má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností AZ-FISHING s.r.o. na internetovém obchodě www.azfishing.cz.  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.azfishing.cz

  1. Členství v AzFishing Teamu

3.1. Podmínky přijetí do AzFishing Teamu

3.1.a. Členem AzFishing Teamu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do teamu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.azfishing.cz , souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích AzFishing Teamu (maximálně 2x za měsíc).

3.1.b. Členem AzFishing Teamu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.azfishing.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem AzFishing Teamu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do teamu, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. nebo realizuje nákup na www.azfishing.cz bez registrace.

3.2. Vyřazení z AzFishing Teamu 

3.2.a. Člen AzFishing Teamu může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5.

3.2.b. Společnost AZ-FISHING  s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství v AzFishing Teamu každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství v AzFishing Teamu

3.3.a.  Člen teamu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.azfishing.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení,fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti AZ-FISHING s. r. o. vyplývající z členství v AzFishing Teamu

3.4.a. Společnost AZ-FISHING s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství v AzFishing Teamu bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost AZ-FISHING s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena teamu.

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

4.b. Společnost AZ-FISHING  s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z AzFishing Teamu, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

 

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva", či produkty jinak slevou omezené. Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky: Deeper, Hummimbird, MinnKota, Power Vision, Vexilar, Parsun, Tohatsu, Baltic, Haswing, Lowrance, Shimano (pouze určité modely)

Zboží označené červeným štítkem: Výprodej, Sleva, Akce

 

  1. Kontaktní adresa

AZ-FISHING s.r.o.
Štúrova 1284/20
142 00 Praha 4
tel.:  +420 602 271 983

https://www.azfishing.cz

info@azfishing.cz

 

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 15. dubna  2019. Společnost AZ-FISHING s.r.o. se rozumí azfishing.cz společnost s ručením omezeným se sídlem Pod lysinami 466/9, 142 00 Praha, zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 302695.

 

 

Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Každou dokončenou objednávku vám započítáme do věrnostního programu. Nakupovat u nás se vyplatí
Doražte do naší mega prodejny v Praze kde máme vystavených více než 30 000 produktů! Adresa:
Štúrova 20, Praha 4 - Krč
U každé objednávky nad 2 000 Kč od nás máte dopravu zdarma!

Štúrova 1284/20, Praha 4
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00

Navigovat
Zákaznická podpora: 602 271 983 info@azfishing.cz