Daiwa Multiplikátor 24 Tatula SV TW 100L
Kód: 10717-100Související produkty
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Přívlačové pruty Absolut Level3 s uhlíkovým blankem T1100 jsou extra rychlé pro dokonalý zásek. Rychlá akce prutů umožňuje lovit velké candáty, štiky ale dokonce i sumce.
Úspěch při chytání zaručen: Naše kompletně přepracovaná řada prutů nadále září svými dobře známými atributy, jako je lehkost a rychlost.
Prut W3 Powercast-T 3. generace je navržen pro seriózní rybáře lovící dravce, kteří požadují sílu, přesnost a odolnost při nahazování velkých nástrah na velké ryby.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Pokud hledáte dokonalé náčiní na dravé ryby, měli byste se na tyto výjimečné pruty podívat zblízka!
Mikado Bixlite Jerkbait Cast je krátký, silový a mimořádně rychlý baitcastingový prut navržený speciálně pro jerkování a lov štik s většími nástrahami. Díky perfektně vyváženému...
Nahazování gum velikosti XXL dlouhé hodiny zní jako pěkně tvrdá práce.
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Detailní popis produktu
- HYPER DRIVE Design
- Konstrukce odolná vůči slané vodě
- 7 kuličkových ložisek
- HYPER DIGIGEAR® II
- Koncepce brzdy SV Boost
- Brzdný systém UTD®
- Systém T-Wing (TWS™)
- Duralová SV cívka
- Koncovka kličky I-Shape
- Verze na levou ruku
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 100 |
| Převod | 6,3:1 |
| Návin na otáčku kličky | 63 cm |
| Počet ložisek | 7 |
| Kapacita | 80 m / 0,33 mm |
| Brzdná síla | 5,0 kg |
| Hmotnost | 195 g |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice rukojeti prutu | pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923337 |
| Velikost cívky: | 100 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 6,3:1 |
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Multiplikátor nové generace s dokonalým designem nahazování – Daiwa 24 Steez SV TW posouvá hranice komfortu a přesnosti při každém hodu.
Multiplikátor nové generace s dokonalým designem nahazování – Daiwa 24 Steez SV TW posouvá hranice komfortu a přesnosti při každém hodu.
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Baitcastový naviják RYDAX byl navržen s důrazem na lov těch největších predátorů. V porovnání s klasickým navijákem s přední brzdou přináší řadu výhod, jako například větší sílu...
Třetí a zajisté nejlepší generace navijáku X-Act právě dorazila. Nový X-Act 3.0 nabízí 5+1 kuličkové ložisko, převodový poměr 6,3:1, plochou hliníkovou cívku a extrémně jemně...
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Nový multiplikátor kombinuje jednoduchost, elegantní design se sílou bubnového navijáku.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.