Daiwa Multiplikátor 25 Tatula TW 150HL
Kód: 10725-151Související produkty
Přívlačové pruty Absolut Level3 s uhlíkovým blankem T1100 jsou extra rychlé pro dokonalý zásek. Rychlá akce prutů umožňuje lovit velké candáty, štiky ale dokonce i sumce.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Nahazování gum velikosti XXL dlouhé hodiny zní jako pěkně tvrdá práce.
Pokud hledáte dokonalé náčiní na dravé ryby, měli byste se na tyto výjimečné pruty podívat zblízka!
Pruty Westin W6 Crankstick-T 2. generace mají pečlivě vyrobený vysoce výkonný blank z uhlíku Torayca®, speciálně určený pro lov s crankbaity!
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Pokud rádi chytáte candáty a štiky vertikálně, pruty W4 Vertical Jigging-T Quick Lock 2nd jsou přesně pro vás.
Špičkový odhozový prut určený pro vertikální lov dravců.
Mikado Prut MFT Vertical je specializovaný baitcastový prut určený pro vertikální přívlač, což je jedna z nejúčinnějších metod lovu candátů, okounů a dalších dravců.
Prut W6 Belly Boat-T 2. generace. Tyto pruty s rychlou akcí jsou perfektní na chytání s tvrdými i měkkými nástrahami při lovu okounů a candátů z belly boatu nebo kajaku.
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 150 |
| Převod | 7,3:1 |
| Návin na otáčku kličky | 82 cm |
| Počet ložisek | 7 |
| Brzdná síla | 6,0 kg |
| Hmotnost | 225 g |
| Kapacita | 0,33 mm - 120 m |
| Model | 1500HL |
| Náhradní cívka | ne |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice Rukojeti Prutu | pravá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923948 |
| Velikost cívky: | 150 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 7,3:1 |
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Velký baitcastový naviják s Hyperdrive designem! 25 Tatula TW 200 má 38mm cívku, která je ideální pro těžší nástrahy a umožňuje bezproblémové nahazování na velké vzdálenosti.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Naviják SS je vhodný zejména pro jemný rybolov a pro lehké a ultra lehké nástrahy o hmotnosti 3,5 až 12 g.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Připravte se k ovládnutí vody s baitcastem W6-BC HD.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.