Floatanty, Odmašťovače

Chemické přípravky pro ošetření suchých mušek, známé jako floatanty, jsou klíčovým prvkem pro každého muškaře, který chce optimalizovat plavací schopnosti svých nástrah. Tyto floatanty  pomáhají muškám udržet se na vodní hladině co možná nejdéle, což zvyšuje šanci na záběr u sbíracících ryb. Přestože floatanty obsahují chemikálie, jsou vyrobeny tak, aby minimálně ovlivňovaly vodní prostředí.

#ShowMore#

Jedním z oblíbených přírodních vysoušečů pro mušky je Amadou. Tento materiál, získávaný ze dřeva hub rodu Fomes, má schopnost absorbovat vlhkost a rychle vysoušet mokré mušky. Amadou je často používán k jemnému ošetření CDC peří, které je známé svou vynikající plovací schopností. Pro muškaře, kteří preferují přírodní alternativy, je Amadou skvělou volbou pro rychlé a účinné vysoušení mušek během lovu.

Další možností jsou chemické práškové vysoušeče mušek. Tyto prášky jsou navrženy tak, aby rychle a efektivně vysušily mokré mušky, což zajišťuje, že si udrží plavací schopnosti. Tyto vysoušeče jsou obzvláště užitečné při lovu v deštivém počasí nebo na místech, kde je velký proud.

V každém případě je správná péče o suché mušky klíčovým prvkem úspěšného muškaření. Volba mezi přírodním Amadou a chemickými práškovými vysoušeči závisí na preferencích každého muškaře a podmínkách, ve kterých loví.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

140180
1140180

Značky

Položek k zobrazení: 3
vyr 8088 Hends Duck Oil
180 Kč

Je to prostředek uzpůsobený pro impregnaci suchých mušek, především vázaných z peří CDC, ale i samozřejmě všech ostatních.

Kód: HENDSOIL10ML
vyr 461 Hends Cdc Oil
140 Kč

Hends CDC olej je nejpřírodnější prostředek pro impregnaci suchých mušek. Je unikátní v tom, že s ním můžeme preparovat všechny materiály, ze kterých je muška uvázaná...

Kód: MCO-01
vyr 462 Hends Dry Wing
140 Kč

Zřejmě nejúčinnější prostředek pro ošetření suchých mušek. Při aplikaci odebere z jejího povrchu veškerou vlhkost a uvede ji do stavu, která je téměř totožná s kvalitou mušky...

Kód: DRY-01
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Každou dokončenou objednávku vám započítáme do věrnostního programu. Nakupovat u nás se vyplatí
Doražte do naší mega prodejny v Praze kde máme vystavených více než 30 000 produktů! Adresa:
Štúrova 20, Praha 4 - Krč
U každé objednávky nad 2 000 Kč od nás máte dopravu zdarma!

Štúrova 1284/20, Praha 4
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00

Navigovat
Zákaznická podpora: 602 271 983 info@azfishing.cz