Výměna nevhodného dárku do 31.1.2024!

Svěráčky a Příslušenství

Svěráčky na vázání mušek jsou důležitým nástrojem pro každého, kdo se zabývá nebo plánuje vázáním umělých mušek na ryby. Jsou to speciální pevné kleště, které umožňují uchytit háčky různých velikostí a vázat malé a jemné komponenty mušek s přesností a pevností. Zde je podrobnější popis svěráčků na vázání mušek, jejich význam a použití:

#ShowMore#

  1. Design: Svěráčky na vázání mušek mají typicky úzké čelisti s jemnými vroubky, které umožňují pevné a přesné zachycení háčků. Na základě zvoleného modelu mohou mít různé mechanismy upínání, například páčky, pružiny nebo úchyty, které umožňují snadné a rychlé otevírání a zavírání.

  2. Materiál: Svěráčky jsou často vyrobeny z kvalitní oceli, což zajišťuje jejich trvanlivost a odolnost proti korozi. Některé modely mohou mít na rukojetích ergonomické úchyty nebo gumové potahy pro lepší komfort při dlouhém vázání mušek.

  3. Význam: Svěráčky jsou nezbytným nástrojem pro vázání umělých mušek, protože dokáží pevně a přesně zachytit háčky různé materiály, jako je prří, drátky, těla mušek a další komponenty. Díky svěračkám můžete kontrolovat manipulaci s materiály a zajistit, že jsou správně umístěny a pevně připevněny k háčku. To je klíčové pro vytvoření funkční a atraktivní umělé mušky.

  4. Zachycení materiálu: Svěračky slouží k uchopení různých materiálů, jako jsou háčky, těla mušek, peří, drátky a jiné komponenty. To umožňuje precizní manipulaci s materiály a jejich pevné připevnění na háček.

  5. Manipulace s drobnými detaily: Vázané mušky často obsahují drobné detaily, a svěračky vám umožní tyto detaily pevně uchopit a umístit na správné místo.

  6. V nabídce můžete spatřit svěráčky se šroubovacím úchytem k desce stolu, nebo jiné modely přímo opatřeny těžkým podstavcem, který stačí postavit na stůl.

 

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

159799
1159799

Značky

Položek k zobrazení: 2
Giants fishing Muškařský Svěráček Crown Vise
799 Kč

Nejvyšší řada muškařského svěráčku s jednoduchým pákovým mechanizmem.

Kód: G-12510
vyr 5077 fmfly tube fly attachment 1497018299
159 Kč

Kvalitní nástavec na základní vzory všech variant trubičkových mušek. Lze snadno upevnit na jakýkoliv svěráček s pákovými čelistmi.

Kód: 2107
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Zboží odesíláme tak, aby jste na něj nemuseli dlouho čekat a mohli jej konečně otestovat u vody!
Kompletní nabídku produků máme skladem! Adresa:
Štúrova 20, Praha 4 - Krč
Osobní odběr na prodejně
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00
Štúrova 20, Praha 4 - Krč

Štúrova 1284/20, Praha 4
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00

Navigovat
Zákaznická podpora: 602 271 983 info@azfishing.cz