Svěráčky a Příslušenství

Svěráčky na vázání mušek jsou důležitým nástrojem pro každého, kdo se zabývá nebo plánuje vázáním umělých mušek na ryby. Jsou to speciální pevné kleště, které umožňují uchytit háčky různých velikostí a vázat malé a jemné komponenty mušek s přesností a pevností. Zde je podrobnější popis svěráčků na vázání mušek, jejich význam a použití:

#ShowMore#

  1. Design: Svěráčky na vázání mušek mají typicky úzké čelisti s jemnými vroubky, které umožňují pevné a přesné zachycení háčků. Na základě zvoleného modelu mohou mít různé mechanismy upínání, například páčky, pružiny nebo úchyty, které umožňují snadné a rychlé otevírání a zavírání.

  2. Materiál: Svěráčky jsou často vyrobeny z kvalitní oceli, což zajišťuje jejich trvanlivost a odolnost proti korozi. Některé modely mohou mít na rukojetích ergonomické úchyty nebo gumové potahy pro lepší komfort při dlouhém vázání mušek.

  3. Význam: Svěráčky jsou nezbytným nástrojem pro vázání umělých mušek, protože dokáží pevně a přesně zachytit háčky různé materiály, jako je prří, drátky, těla mušek a další komponenty. Díky svěračkám můžete kontrolovat manipulaci s materiály a zajistit, že jsou správně umístěny a pevně připevněny k háčku. To je klíčové pro vytvoření funkční a atraktivní umělé mušky.

  4. Zachycení materiálu: Svěračky slouží k uchopení různých materiálů, jako jsou háčky, těla mušek, peří, drátky a jiné komponenty. To umožňuje precizní manipulaci s materiály a jejich pevné připevnění na háček.

  5. Manipulace s drobnými detaily: Vázané mušky často obsahují drobné detaily, a svěračky vám umožní tyto detaily pevně uchopit a umístit na správné místo.

  6. V nabídce můžete spatřit svěráčky se šroubovacím úchytem k desce stolu, nebo jiné modely přímo opatřeny těžkým podstavcem, který stačí postavit na stůl.

 

Nejprodávanější

11 položek celkem

Cena

1595899
11595899

Značky

Položek k zobrazení: 11
Stonfo Magnetický Klip Magnetic Material Clip
179 Kč

Klip je velmi užitečný k přidržování nití a materiálů během vázání. Dobře drží jak velmi tenké, tak velmi objemné nitě. Díky silnému magnetu jej lze rychle připevnit na čelisti...

Kód: STONFO/740
vyrp12 1566Stonfo Vise elite
ZDARMAZDARMA
5 899 Kč

Rotáční svěrák ELITE umožňuje 360° rotaci pro vázání mušek a streamerů.

Kód: STONFO/653
Stonfo Muškařský Svěráček Flylab Leva
ZDARMAZDARMA
3 459 Kč

Muškařský svěráček Stonfo FLYLAB LEVA pro vázání mušek má skutečně výjimečný poměr kvality a ceny.

Kód: STONFO/504
Stonfo Adaptér k Vázacímu Svěráčku Joint Block
669 Kč

Pomocí adaptéru pro příslušenství k vázacímu svěráčku, můžete k jeho hřídeli současně namontovat až čtyři různá příslušenství, například lupu, kontrastní desku, držák...

Kód: STONFO/626
Stonfo Držák Bobiny
539 Kč

Opěrka na cívky s bobinou, která má dlouhé rameno z nerezové oceli.

Kód: STONFO/480
Stonfo Košíček na Odpad Waste Bin
839 Kč

Pořádek je polovina úspěchu. Košíček na odpad se postará o to, aby odstřižený materiál, který při vázání umělé mušky nevyhnutelně vzniká, neskončil na vázacím stole nebo na...

Kód: STONFO/614
vyr 4945 stonfo kontrasni deska k muskarskemu sveracku
659 Kč

Zejména při dlouhém vázání, u těch nejmenších mušek nebo za méně, než ideálních světelných podmínek jste si jistě všimli, jak únavné může být pro vaše oči neustálé soustředění...

Kód: STONFO/542
Stonfo Náhradní Čelist ke Svěráčku Elite Vise
1 399 Kč

Výměnná čelist z tvrzené oceli vhodná pro svěrák Elite, svěrák Transformer a svěrák Airone. Ideální pro vázání středních a malých mušek. Zajištění háku pákovým zařízením "super...

Kód: 655
Snowbee Muškařský Svěráček Prestige Clamp Vice With Case
2 099 Kč –5 %
1 990 Kč

Svěráček Prestige Clamp Vice nastavil nové standarty v kvalitě. Funkcionalita a kvalita jsou hlavním atributy tohoto produktu. Včetně přepravního pouzdra.

Kód: S-735-19068
Snowbee Muškařský Svěráček Fly-Mate Clamp Vice with Ball
1 899 Kč

Dánský design, těchto velmi kvalitních svěráčků, které jsou svým poměrem kvalita a cena výbornou volbou každého vazače mušek. Skvěle zkonstruovaný z oceli a leteckého hliníků.

Kód: S-735-19065
vyr 5077 fmfly tube fly attachment 1497018299
159 Kč

Kvalitní nástavec na základní vzory všech variant trubičkových mušek. Lze snadno upevnit na jakýkoliv svěráček s pákovými čelistmi.

Kód: 2107
Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Každou dokončenou objednávku vám započítáme do věrnostního programu. Nakupovat u nás se vyplatí
Doražte do naší mega prodejny v Praze kde máme vystavených více než 30 000 produktů! Adresa:
Štúrova 20, Praha 4 - Krč
U každé objednávky nad 2 000 Kč od nás máte dopravu zdarma!

Štúrova 1284/20, Praha 4
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00

Navigovat
Zákaznická podpora: 602 271 983 info@azfishing.cz