Fox Prut Eos Pro Telescopic Rods 13ft 3,5 lb 5-díl
Kód: CRD333Související produkty
Excelentní naviják v dané cenové kategorii, který ve své třídě vyniká hladkým chodem a velmi citlivou přední brzdou, umožňující naprosto přesné dávkování síly během zdolávání.
Technium je nízko potápivé mono, které kombinuje vynikající pevnost s vysokou odolností proti oděru.
Lehký naviják ve stylu “big pit”, navržený tak, aby splnil požadavky moderního kapraření.
Smekací navijáky Iron Claw PRO jsou navrženy tak, aby odpovídaly řadě prutů Iron Claw PRO.
Tica Galant Long Cast GLAT je kvalitou materiálu a technickými parametry shodná se svým “velkým bratrem”, navijákem Tica GBAT.
Nová Sygna Black QD 9000 je naše známá vlajková loď v novém matně černém kabátu.
Přímé pokračování navijáku, který se díky svým vlastnostem stal legendou nejen při lovu sumců, ale své uplatnění našel i při extrémně dlouhých vyvážkách během kaprařských...
Na základě velké poptávky po celé Evropě nyní přicházíme s větším bratrem těchto populárních navijáků a to neuvěřitelným navijákem FX13!
Pro ty, kteří tráví u vody hodně času a potřebujete rybářské vybavení, na které se můžou spolehnout. Naviják, který je zkonstruován tak, aby vydržel vše, co na něj mořský...
Pro ty, kteří tráví u vody hodně času a potřebujete rybářské vybavení, na které se můžou spolehnout. Působivě silný a neuvěřitelně lehký naviják ve stylu big pit, který je...
Mikado Intro Carp II je spolehlivý naviják navržený speciálně pro kaprařinu.
Okuma Acuador, řada navijáků s výborným poměrem ceny a výkonu. Všestranný naviják idální pro sladdkou i slanou vodu.
Detailní popis produktu
- Očka odolná proti oděru
- Vysoce kvalitní 18mm sedlo navijáku
- Decentní grafika
- Matný černý povrch
- Smršťovací fólie na rukojeti
Parametry:
| Délka | 3,9 m |
| Počet oček | 5 |
| Výrobce | FOX |
| Zátěž | 3,5 lb |
| Transportní délka | 1,28 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické |
|---|---|
| EAN: | 5056212149711 |
| Značka: | Fox |
Prut z lehké karbonové konstrukce s nízkým obsahem pryskyřice a očka SLIK Air.
Saltiga X'Link Fluorocarbon Leader představuje nejvyšší třídu fluorocarbonových návazcových materiálů od DAIWY.
Univerzální teleskopický prut THUNDER, který si za několik let vybudoval pověst doslova nezničitelného nástroje pro lov ryb přichází v novém hávu s označením GenerationX.
Legalis Tele je univerzální teleskopický prut navržený pro rybáře, kteří hledají maximální skladnost bez kompromisů ve výkonu. Díky krátké transportní délce je ideální volbou...
Prut z lehké karbonové konstrukce s nízkým obsahem pryskyřice a očka SLIK Air.
Feederová židle Daiwa N'Zon System 36 je navržena speciálně pro náročné podmínky moderního feederového rybolovu. Díky stabilní konstrukci, vysokému komfortu sezení a možnosti...
DAIWA Sealine Pilk je moderní, výkonný mořský pilkrovací prut navržený pro lov treskovitých ryb v Norsku, Severním a Baltském moři.
Po mnoha úspěšných letech naše řada kaprových prutů C1 konečně prošla důležitým zdokonalováním.
Delphin Tele BANX CamoCORK rozšiřuje kategorii teleskopických prutů o model, který už na první pohled vystupuje z řady a osloví každého, kdo hledá spojení funkčnosti a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |