Fox Prut Eos Pro Telescopic Rods 3,6m 3 lb 6-díl
Kód: CRD331Související produkty
Luxusní naviják od anglické značky Wychwood. Je určen pro rybáře, kteří potřebují dosáhnout každého posledního metru při dlouhých náhozech. Tyto navijáky jsou velkým hitem po...
Penn Rival Gold je všestranný naviják s přední brzdou, především určený na lov kaprů za velmi dobrou pořizovací cenu.
Mikado INTRO je spolehlivý univerzální naviják, který kombinuje kvalitní materiály, plynulý chod a odolnou konstrukci.
Druhá generace oblíbeného navijáku Noctis LCF.
Technium je nízko potápivé mono, které kombinuje vynikající pevnost s vysokou odolností proti oděru.
Mikado Naviják Trython Power je robustní a spolehlivý naviják navržený pro rybáře, kteří hledají výkon, odolnost a jistotu při lovu větších ryb.
Evoluce renomované série pokračuje! Všestranný přívlačový naviják Ceymar A překoná vaše očekávání.
Penn Affinity III Longcast je fantastický naviják s přední brzdou vybavený těmi nejlepšími vlastnostmi, aby byl co nejodolnější. Krátká a jemná brzda HT-100, která je plně...
Mikado Intro Carp II je spolehlivý naviják navržený speciálně pro kaprařinu.
Polstrované pouzdro na navijáky, které pojme až 6 přívlačových nebo baitcastových navijáků. Přepážky v pouzdře jsou snadno vyměnitelné, takže můžete uložit navijáky různých...
Mikado Intro Carp II je spolehlivý naviják navržený speciálně pro kaprařinu.
Robustní velkokapacitní naviják s přední brzdou, který je moderní konstrukce. Nyní zaváděcí akce s náhradní zlatou kovovou cívkou ZDARMA!
Detailní popis produktu
- Očka odolná proti oděru
- Vysoce kvalitní 18mm sedlo navijáku
- Decentní grafika
- Matný černý povrch
- Smršťovací fólie na rukojeti
- 40mm první očko a 14mm poslední očko
| Délka | 3,6 m |
| Počet dílů | 6 |
| Počet oček | 5 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Výrobce | FOX |
| Zátěž | 3 lb |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické |
|---|---|
| EAN: | 5056212149698 |
| Počet dílů: | 6 |
| Akce prutu: | 3lb |
| Délka prutu: | 3,6m 12ft |
| Značka: | Fox |
Model AB je technicky totožný s verzí 24 TDR Match & Feeder a liší se pouze barevným provedením. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí sladit svůj feederový set-up i po...
Infinity® Double Tapered Mono je vysoce kvalitní šokový návazec vyrobený v Japonsku, navržený pro maximální odolnost při lovu v nejnáročnějších podmínkách.
Delphin Tele BANX CamoCORK rozšiřuje kategorii teleskopických prutů o model, který už na první pohled vystupuje z řady a osloví každého, kdo hledá spojení funkčnosti a...
Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6.
Albastar Spinning Trout 2,0m 8–12g – lehký a citlivý přívlačový prut určený pro lov pstruhů a menších dravců s maximální přesností a citem.
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut
Albastar Spinning Predator I 2,1m 10–15g – lehký a citlivý přívlačový prut určený pro lov menších dravců s maximální kontrolou nad nástrahou.
Kaprové pruty Fox EOS-X Rods nabízí vynikající výkon za skvělou cenu, mají tužším a citlivější blank s lehkou uhlíkovou konstrukcí a stylovým minimalistickým očky.
Tournament X8 Braid EVO+ SUPERSLIM UL je pravděpodobně nejdokonalejší ultralehká pletená šňůra z Japonska.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |