Fox Prut Eos Pro Telescopic Rods 12ft 3,5 lb 5-díl
Kód: CRD332Související produkty
Mikado Naviják Trython Power je robustní a spolehlivý naviják navržený pro rybáře, kteří hledají výkon, odolnost a jistotu při lovu větších ryb.
Mikado Shinju N.G. 3004 FD je nová generace oblíbeného navijáku s precizní přední brzdou, hladkým chodem a spolehlivým převodem.
Naviják MAMUT se díky svým vlastnostem stal legendou nejen při lovu sumců, ale také při extrémně dlouhých vyvážkách během kaprařských výprav. Na základě své popularity a...
Naviják MAMUT se díky svým vlastnostem stal legendou nejen při lovu sumců, ale také při extrémně dlouhých vyvážkách během kaprařských výprav. Na základě své popularity a...
A máme tu další generaci navijáků Riot Big Pit. Stejná řada v jiném barevném provedení. Snad jen nutno říct, že chybí Auto Clip System.
Robustní velkokapacitní naviják s volnoběžnou brzdou, který je moderní konstrukce. Nyní zaváděcí akce s náhradní kovovou cívkou ZDARMA!
Moderní naviják z nové kolekce Albastar 2021 s přední mikrobrzdou v elegantním černo-modrém provedení.
Je spolehlivý naviják s přední brzdou v osvěžující citrónové barvě, díky kterému rozjasníte svoji rybářskou výbavu. Delphin Lemon představuje nejen funkční nástroj, ale také...
Polstrované pouzdro na navijáky, které pojme až 6 přívlačových nebo baitcastových navijáků. Přepážky v pouzdře jsou snadno vyměnitelné, takže můžete uložit navijáky různých...
Vysoce jakostní sladkovodní kaprařský naviják, osazený cívkou LC (long cast), šnekovým posuvem, karbonovým tělem s mimořádně odolným mechanizmem
Pro ty, kteří tráví u vody hodně času a potřebujete rybářské vybavení, na které se můžou spolehnout. Naviják, který je zkonstruován tak, aby vydržel vše, co na něj mořský...
Detailní popis produktu
- Očka odolná proti oděru
- Vysoce kvalitní 18mm sedlo navijáku
- Decentní grafika
- Matný černý povrch
- Smršťovací fólie na rukojeti
Parametry:
| Délka | 3,6 m |
| Počet oček | 5 |
| Výrobce | FOX |
| Zátěž | 3,5 lb |
| Transportní délka | 1,28 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické |
|---|---|
| EAN: | 5056212149704 |
| Počet dílů: | 5 |
| Akce prutu: | 3,5lb |
| Délka prutu: | 3,6m 12ft |
| Značka: | Fox |
Lehký ale silný teleskop s očky vyrobený z uhlíkového vlákna.
Amulet Tele představuje vstupní bránu do kategorie univerzálních teleskopických prutů.
Daiwa Black Widow XT Carp Tele v délce 3,90 m a testovací křivce 3,50 lb je silný a univerzální teleskopický kaprový prut, který kombinuje kompaktní transportní rozměry s...
Delphin TORRAX představuje jeden z nejkvalitnějších teleskopických prutů v naší nabídce.
Vysoce kvalitní, voděodolná, velmi lehká a odolná EVA taška.
DAIWA Seahunter X Pilk Mackerel 2,60 m je silný a spolehlivý mořský jigový prut navržený speciálně pro lov makrel a dalších hejnových mořských ryb.
Nový vylepšený 60” deštník se sklolaminátovým rámem pro větší odolnost a nižší hmotnost.
Morethan DURASENSOR 12 Braid EX+Si3 představuje nejnovější generaci prémiových 12vláknových šňůr DAIWA, které přinášejí výrazně vyšší odolnost, extrémní pevnost a delší náhozy...
Dobře známý a u velkého množství rybářů oblíbený teleskopický prut CAPRI tentokrát přinášíme s několika vylepšeními a designovými úpravami pod názvem CAPRI Tele NXT.
Daiwa Black Widow XT Carp Tele je teleskopická verze oblíbené řady Black Widow XT, která se vyznačuje velmi tenkým blankem, pevnou konstrukcí a prémiovými očky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |