Fox Předsíň Frontier X Deluxe Extension System
Kód: CUM334Související produkty
Kompletní přehoz z VenTec materiálu v khaki barvě k bivaku Frontier X.
Náhradní tyče pro zvýšení stability brolly nebo bivaku, vhodné i pro situace, kdy potřebujete použít delší vidličky pro stabilizaci prutů.
Připojením tohoto popruhu na připevnění prutů k vašemu Tempestu získáte další tři body, kde můžete své pruty bezpečně upevnit.
Sada 6 ks náhradních gumiček na opravu vnitřních gum u tyčí bivaku.
NGT Ventilator Dynamic Fan & Light to je velmi lehký a praktický přenosný ventilátor s LED osvětlením a powerbankou.
Dva rozměrné závěsné organizéry, určené k připnutí na boční stěny přístřešku Base Station MK2.
Navrženo pro bivaky řady Tactical a Tactical Compact.
Skvělý pomocník pro přehledné uspořádání věcí v přístřešcích, navrženo pro uložení nádobí nebo příslušenství na dlouhých výpravách.
Sada zavrtávacích, ocelových kolíků v prémiové kvalitě pro nekompromisní ukotvení bivaků, stanů, přístřešků apod.
Dvojice originálních bočních rozpěrných tyčí pro přístřešek Base Station MK2.
Detailní popis produktu
- Lehký hliníkový rám
- Podpěry rámu se spojkami Fox Cam-Lok
- 2 pásky pro zijištení prutů
- Deluxe Extension poskytuje 1,5m extra zakrytí
- Omezuje srážení vody
- Vytvořený stín snižuje vnitřní teplotu
- Vytváří zastíněný prostor před bivakem
- Plné boční panely, které lze kompletně sejmout nebo nahradit panely s moskytiérou
- Přední panel lze také lze kompletně sejmout nebo nahradit panelem s moskytiérou
- Přední panel má dvě provedení dveří průhledné PVC nebo plné látkové
- Upínací body ve dvou výškách pro kompenzaci nerovného povrchu
- Očka pro vypínací šňůry se šňůrami uloženými se stanovými kolíky
- Včetně velmi odolné podlážky
- Včetně bočních panelů s moskytiérou
- Včetně předního panelu s moskytiérou
- Přepravní taška s dvojitými zipy
- 100% Polyester
- 12 Kolíků
Frontier X-
Rozměry – 150 x 260 x 155cm
Hmotnost – 11.5kg
Složené rozměry – 125x28x20
| Délka | 150 cm |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 260 cm |
| Transp. délka | 125x28x20 cm |
| Výška | 155 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy, Přístřešky, Ložnice, Moskytiéry |
|---|---|
| EAN: | 5056212168293 |
| Palce: | 2 |
| Vrhací zátěž [ g ]: | 20000mm |
| Délka prutuv: | 155cm |
| Značka: | Fox |
Kompaktní přehoz na bivak Entrix XL s miniaturními přepravními rozměry. Upevňuje se přímo na postavený bivak bez nutnosti kotvení dalšími kolíky.
Druhý plášť na bivak Luxury 2-3 Man. Byl použit extrémně kvalitní materiál 10 000mm HH.
Přehoz Deluxe Wrap prodlužuje váš bivak o 60cm, nabízí tak větší ochranu a v kombinaci s připojením předním panele dostatek místa pro dvě lehátka.
Prodloužení Deluxe Extension přidává dalších 1,5m extra prostoru, vytváří zastíněny prostor a kompletní dvouvrstvé zakrytí zlepšuje tepelný komfort a omezuje kondenzaci vody.
Proměňte svůj Tempest Brolly 100T na dvouvrstvý přístřešek pomocí nového přehozu Skull Cap Wrap.
Vytvořte si kšilt na vašem Tempestu 200 pomocí Tempest 200 Skull Cap, který poskytujte větší ochranu před deštěm, aniž byste nějak omezili výhled na vodní hladinu.
Přehoz Deluxe Wrap prodlužuje váš bivak o 60cm, nabízí tak větší ochranu a v kombinaci s připojením předním panele dostatek místa pro dvě lehátka.
Přehoz pro bivak C3 LUX Carpath, který zvýší tepelný odpor, a tím i izolační vlastnosti samotného pláště. Bivak má v balení automaticky základní podlahu, která je fixována...
Zímní přehoz k bivaku Moon Breaker II Extension.
Přehoz pro bivak Fox Eos Pro Bivvy 1 Person.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |