Daiwa Multiplikátor 25 Tatula TW 200XHL
Kód: 10725-202Související produkty
Pokud hledáte dokonalé náčiní na dravé ryby, měli byste se na tyto výjimečné pruty podívat zblízka!
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Prut W3 Powercast-T 3. generace je navržen pro seriózní rybáře lovící dravce, kteří požadují sílu, přesnost a odolnost při nahazování velkých nástrah na velké ryby.
Prut W6 Powerstrike-T 2. generace je precizně vyrobený prut na dravce, určený pro agresivní vedení tvrdých i měkkých nástrah.
Špičkový odhozový prut určený pro vertikální lov dravců.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
DAIWA Pro Staff Baitcast je výkonný baitcastový prut určený pro lov velkých dravců s těžkými nástrahami. Model s vrhací zátěží 40–120 g je ideální volbou pro lov štik a candátů...
Nabídku baitcastových prutů jsme rozšířili o model QUEST B´CAST, který je primárně určen pro těžkou přívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait nebo s velkými gumovými nástrahami.
Kinetic Hellcaster Kombo bylo navrženo pro rybáře, kteří vyžadují hladký chod, solidní výkon a nepřekonatelnou cenu.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Přívlačové pruty Absolut Level3 s uhlíkovým blankem T1100 jsou extra rychlé pro dokonalý zásek. Rychlá akce prutů umožňuje lovit velké candáty, štiky ale dokonce i sumce.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 200 |
| Převod | 8,4:1 |
| Návin na otáčku kličky | 100 cm |
| Počet ložisek | 7 |
| Brzdná síla | 5,5 kg |
| Hmotnost | 225 g |
| Kapacita | 0,33 mm - 170 m |
| Model | 200XHL |
| Náhradní cívka | ne |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice Rukojeti Prutu | pravá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 43178923597 |
| Velikost cívky: | 200 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 8,4:1 |
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Výkonný model pro velké nástrahy s SV Boost brzdným systémem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Baitcastový naviják RYDAX byl navržen s důrazem na lov těch největších predátorů. V porovnání s klasickým navijákem s přední brzdou přináší řadu výhod, jako například větší sílu...
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Baitcastový naviják ZANDERA přináší nové možnosti v lovu dravců na přívlač. Ve srovnání s klasickým navijákem s přední brzdou přináší hned několik výhod jako například větší...
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.