Daiwa Multiplikátor 25 Tatula TW 150L
Kód: 10725-150Související produkty
Nahazování gum velikosti XXL dlouhé hodiny zní jako pěkně tvrdá práce.
Castingový prut určený pro lov štik pomocí větších nástrah.
Po úspěšných řadách ZANDERA a ZANDERA XCS 40T jsme využili všech dostupných zkušeností a rozhodli jsme se rozšířit řadu hlavně pro milovníky baitcastové přívlačové techniky o...
Prut W6 Jerk & Swimbait-T 2. generace kombinuje protichůdné síly, maximální pevnost a nízkou hmotnost a vytváří tak váš vysněný baitcastingový prut na štiky.
Mikado Jaws Big Bait Cast je robustní baitcastingový prut navržený pro rybáře, kteří používají velké nástrahy při lovu trofejních dravců.
Úspěch při chytání zaručen: Naše kompletně přepracovaná řada prutů nadále září svými dobře známými atributy, jako je lehkost a rychlost.
W4 Monsterstick 2nd je lehký jako pírko, když ho vezmete do ruky, ale po záběru se promění v démona.
Tyto modely se vyznačují obrovskou citlivostí na horním konci. Každé kousnutí, bez ohledu na to, jak je opatrné, lze bleskově rozpoznat a kvitovat plným útokem.
Favorite 762H je baitcastový prut vhodný pro lov ze břehu či lodě. Použitelný pro měkké nástrahy a crankbaity.
Profesionální castingový prut určený pro lov s tvrdými nástrahami, jako jsou woblery, rotačky cikády nebo tailspinnery. Velmi dobře poslouží v technice lovu s woblery do 12 cm.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 150 |
| Převod | 6,3:1 |
| Návin na otáčku kličky | 70 cm |
| Počet ložisek | 7 |
| Brzdná síla | 6,0 kg |
| Hmotnost | 225 g |
| Kapacita | 0,33 mm - 120 m |
| Model | 150L |
| Náhradní cívka | ne |
| Pozice kličky | levá |
| Pozice Rukojeti Prutu | pravá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baitcastové Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 043178923931 |
| Velikost cívky: | 150 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Převodový poměr: | 6,3:1 |
Univerzální baitcastový naviják s designem Hyperdrive!
Velký baitcastový naviják s Hyperdrive designem! 25 Tatula TW 200 má 38mm cívku, která je ideální pro těžší nástrahy a umožňuje bezproblémové nahazování na velké vzdálenosti.
Baitcastový multiplikátor 24 Tatula SV TW 100 - nejnovější tatula model, nyní se systémem SV Boost.
Multiplikátor nové generace s dokonalým designem nahazování – Daiwa 24 Steez SV TW posouvá hranice komfortu a přesnosti při každém hodu.
Naviják Altum DLC Syncro má čítač metrů, takže můžete vidět, jak hluboko lovíte. To je velmi užitečné pro rybolov z lodi.
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Nový multiplikátor kombinuje jednoduchost, elegantní design se sílou bubnového navijáku.
Třetí a zajisté nejlepší generace navijáku X-Act právě dorazila. Nový X-Act 3.0 nabízí 5+1 kuličkové ložisko, převodový poměr 6,3:1, plochou hliníkovou cívku a extrémně jemně...
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
Představujeme špičkovou W6 řadu baitcastingových navijáků, které se nyní hrdě stávají naším vlajkovým modelem.
PENN® Warfare byl navržen tak, aby byl mimořádně všestranným multiplikátorem za přijatelnou cenu. Model LC je vybaven počítadlem vlasce (ve stopách). Levoruký model (LH).
Představujeme W4 sérii baitcastových navijáků – ty v sobě mají perfektní kombinaci síly, stylu, výkonu s řadou jedinečných funkcí.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.