Fox Předsíň Frontier Deluxe Extension System
Kód: CUM333Související produkty
Dvojice originálních bočních rozpěrných tyčí pro přístřešek Base Station MK2.
Neoprenovou rohožku lze použít u vstupu do bivaku, nebo vedle lehátka.
Bouřkové tyče Aqua Quicksticks využijete nejen k bivaku nebo brolly, ale i při samotném lovu, jako klasické vidličky.
Náhradní kolíky k bivaku, deštníku nebo brolly.
Dva rozměrné závěsné organizéry, určené k připnutí na boční stěny přístřešku Base Station MK2.
Skvělý pomocník pro přehledné uspořádání věcí v přístřešcích, navrženo pro uložení nádobí nebo příslušenství na dlouhých výpravách.
Udělejte si rybaření v horkých podmínkách snesitelnějším s tímto inovativním větráčkem.
NGT Ventilator Dynamic Fan & Light to je velmi lehký a praktický přenosný ventilátor s LED osvětlením a powerbankou.
Náhradní kolíky k bivaku.
Sada čtyř závěsných organizérů na příslušenství pro přístřešky Mivardi Base Camp.
Mimořádně velká podlážka vhodná pro použití v bivaku i v jeho okolí, poblíž nastražených prutů, atd. Je nepromokavá, snadno omyvatelná a velmi odolná proti mechanickému poškození.
Detailní popis produktu
Předsíň HH VenTec látka v khaki barvě s vodním sloupcem 20.000mm s barevnou laminací.
- HH VenTec látka v khaki barvě s vodním sloupcem 20.000mm s barevnou laminací
- Lehký hliníkový rám
- Podpěry rámu se spojkami Fox Cam-Lok
- 2 pásky pro zijištení prutů
- Deluxe Extension poskytuje 1,5m extra zakrytí
- Omezuje srážení vody
- Vytvořený stín snižuje vnitřní teplotu
- Vytváří zastíněný prostor před bivakem
- Plné boční panely, které lze kompletně sejmout nebo nahradit panely s moskytiérou
- Přední panel lze také lze kompletně sejmout nebo nahradit panelem s moskytiérou
- Přední panel má dvě provedení dveří průhledné PVC nebo plné látkové
- Upínací body ve dvou výškách pro kompenzaci nerovného povrchu
- Očka pro vypínací šňůry se šňůrami uloženými se stanovými kolíky
- Včetně velmi odolné podlážky
- Včetně bočních panelů s moskytiérou
- Včetně předního panelu s moskytiérou
- Přepravní taška s dvojitými zipy
- 100% Polyester
- 12 Kolíků
Frontier:
- Rozměry – 150 x 250 x 145cm
- Hmotnost – 11kg
- Složené rozměry – 120x 26 x 20cm
| Parametry: | |
| Rozměry: | (d)150cm x (š)250cm x (v)145cm |
| Transportní rozměr: | 120x 26 x 20cm |
| Vodní sloupec: | 20.000 mm |
| Výška: | 145 cm |
| Materiál: | HH VenTec |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Maximální počet osob : | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy, Přístřešky, Ložnice, Moskytiéry |
|---|---|
| EAN: | 5056212168286 |
| Palce: | 2 |
| Vrhací zátěž [ g ]: | 20000mm |
| Délka prutuv: | 145cm |
| Značka: | Fox |
Proměňte svůj Tempest Brolly 100 na dvouvrstvý přístřešek pomocí nového přehozu Skull Cap Wrap.
Proměňte svůj Tempest Brolly 100T na dvouvrstvý přístřešek pomocí nového přehozu Skull Cap Wrap.
Zimní přehoz pro bivak Moon Breaker 3.1.
Speciálně navrženo pro použití s Tempest Brolly 100T. Tento moskytiérový panel vám poskytuje ochranu proti otravnému hmyzu, ale zároveň vám nebrání ve výhledu na vodní...
Sadu předních plastových překrytí oken (které jsou standardně moskytiérové s látkovým překrytím), v transparentním provedení.
Vnitřní síť Internal Mesh Shield se zajistí uvnitř bivaku, nabízí tak další ochranu před hmyzem bez potřeby další podlážky — jednoduše se zipem připne k hlavní podlážce,...
Luxusní podlážka do bivaku vyrobená s ohledem na maximální kvalitu každého detailu.
Vysoce odolná, nepromokavá a dobře omyvatelná podlaha pro přístřešek Mivardi Base Camp XL.
Vysoce efektivní ochrana na březích zamořených dotěrným hmyzem! Speciálně navržená moskytiéra, kterou je díky univerzálním rozměrům možné uchytit na drtivou většinu rybářských...
Parní štít k bivaku Fox Eos Pro Bivvy 1 Person.
Prodloužení Deluxe Extension přidává dalších 1,5m extra prostoru, vytváří zastíněny prostor a kompletní dvouvrstvé zakrytí zlepšuje tepelný komfort a omezuje kondenzaci vody.
Proměňte svůj Tempest Advanced 200 pomocí kapsle Inner Capsule na dvouplášťový přístřešek bez nutnosti dalších kolíků
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |