Fox Brolly Frontier Lite
Kód: CUM307Související produkty
Detailní popis produktu
Bivaky Frontier byly pečlivě vyvíjeny posledních 5 let, kdy jsme pečlivě řešili každý detail tohoto ultimátního bivaku.
Unikátní centrální systém nabízí rychlé postavení a zabalení, zatímco vylepšený tvar hliníkové konstrukce zajistí větší užitný prostor a prostor pro hlavu, než kdykoliv předtím u tohoto typu bivaku. Použitím prověřeného materiálu Ven-tec stylizovaného v khaki barvě a moskytiérovým camo ventilačním oknům, jsou tyto bivaky nejen vysoce spolehlivé, ale navíc i skvěle vypadají. Níže naleznete veškeré vlastnosti a specifikace.
- Frontier v broly stylu pro mobilní rybáře hledající lehký přístřešek nabízející maximální ochranu s velikostí bivaku s co nejmenším půdorysem
- Plný přední panel, podpěrné bouřkové tyče a podlážka k dostání samostatně
- Polyesterová tkanina v khaki barvě s vodním sloupcem
- Unikátní patentovaný napínací systém ETS (Easy-Tension-Systém) skelet středu zesílený hliníkem
- Rychle rozložení a složení
- Lehký hliníkový rám
- Vysoká plochá zadní část zvětšuje užitný prostor i prostor nad hlavou
- Vytvarované spojky trubek pro perfektní sestavení rámu
- Úhlové spojky opatřené výztuhou pro snazší odvod par
- Rám lze roztáhnout pro snížení výšky
- Moskytiéry sloužící k větrání na zadním panelu
- Kotvící body umožňují proudění vzduchu i v dešti
- Čtyři vnitřní síťované kapsy dvě v přední a dvě v zadní části
- Středová závěsná smyčka
- Látkové vypínací pásky
- Očka pro vypínací šňůry se šňůrami uloženými se stanovými kolíky
- Přepravní vak s dvojitým zipem, dostatečně velký pro zabalení podlážky, předního panelu a podpěrných tyčí
- Kompatibilní s veškerým Frontier příslušenstvím, moskytiéra a vapour peak
- 100% Polyester
- Bivak pro jednu osobu
Parametry:
- Rozměry – 250x185x130 cm
- Váha – 8 kg
- Přepravní rozměry - 134xØ28 cm
| Parametry: | |
| Délka: | 185 cm |
| Šířka: | 250 cm |
| Výška: | 130 cm |
| Transportní rozměr: | 134xØ28 cm |
| Vodní sloupec: | neuvedeno |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Maximální počet osob : | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brolly |
|---|---|
| EAN: | 5056212156726 |
| Palce: | 1 |
| Délka prutuv: | 130cm |
| Značka: | Fox |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |