Trakker Brolly Tempest RS Brolly System
Kód: TR200700Nejvýhodnější věrnostní program
slevy 5 až 15%
Mega prodejna v Praze
vystaveno více než 20 000 produktů
Doprava zdarma
při nákupu nad 1999 Kč
Nejširší sortiment
v nabídce více než 50 000 produktů
Související produkty
Detailní popis produktu
Trakker Brolly Tempest RS Brolly System.
Blesková stavba bez zbytečného zdržení
- Tempest RS Brolly System stojí na proslulém rozpěrném bloku, díky kterému postavíte přístřešek rychle a jistě i za zhoršeného počasí. Rychlost dál posouvá Rapid Knuckle System, který jedním pohybem usadí všech pět hlavních tyčí do správné polohy. Výsledek je jednoduchá a bezpečná montáž, se kterou máte zázemí u vody připravené během chvilky.
Kšilt a tvar pro lepší ochranu
- Vestavěný kšilt pomáhá minimalizovat vnikání vody do oblasti dveří a pro ještě větší stín lze prostor doplnit o Skull Cap. Zadní část je rovnější než u předchozí generace, takže získáte lepší rovnováhu mezi úložným prostorem a aerodynamikou. Díky vysokému profilu máte uvnitř více místa pro pohodlný pohyb a organizaci vybavení při delších výpravách.
Adaptivní ventilace udrží lepší klima
- Proudění vzduchu zlepšuje Adaptive Ventilation® na šesti větracích otvorech (čtyři vzadu, dva vpředu), které podporují cirkulaci i ve chvíli, kdy prší, a pomáhají snižovat kondenzaci. Čtyři kryty zadních otvorů lze zavěsit tak, aby vytvořily stinné zóny; ve spolupráci se Skull Capem tak může dojít ke snížení vnitřní teploty o několik stupňů, hlavně v létě.

| Parametry: | |
| Délka: | 215 cm |
| Šířka: | 255 cm |
| Výška: | 145 cm |
| Vnitřní rozměry: | (V x Š x D) 140 x 250 x 210 cm |
| Transportní rozměr: | 126 x 22 Ø cm |
| Vodní sloupec: | 25000 mm |
| Materiál: | Aquatexx™ |
| Hmotnost: | 7,45 kg |
| Hmotnost kolíků, tyčí, a tašky: | 2,8 kg |
| Celková hmotnost: | cca 10,45 kg |
| Maximální počet osob : | 1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
INOVACE. KVALITA. KOMFORT.
Tyto tři hodnoty jsou základem společnosti Trakker a utvářejí každý její výrobek, od bivaků po tašky, od oblečení po nádobí.