Fox Bivak Frontier
Kód: CUM293Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme zbrusu novou řadu bivaků Fox, které po svém uvedení na trh zasáhnou rybářský svět silou blesku!
Bivaky Frontier byly pečlivě vyvíjeny posledních 5 let, kdy jsme pečlivě řešili každý detail tohoto ultimátního bivaku.
Unikátní centrální systém nabízí rychlé postavení a zabalení, zatímco vylepšený tvar hliníkové konstrukce zajistí větší užitný prostor a prostor pro hlavu, než kdykoliv předtím u tohoto typu bivaku.
Použitím prověřeného materiálu Ven-tec stylizovaného v khaki barvě a moskytiérovým camo ventilačním oknům, jsou tyto bivaky nejen vysoce spolehlivé, ale navíc i skvěle vypadají.
Níže naleznete veškeré vlastnosti a specifikace.
- VenTec materiál v barvě khaki s tmavým podlepením
- 20,000mm voděodolnost
- Unikátní ETS (Easy–Tension–System) středový systém se zesílenou hliníkovou konstrukcí
- Rychlé postavení a zabalení
- Lehký hliníkový rám
- Vysoká, plochá zadní stěna pro více užitného místa a více místa pro hlavu
- Tvarované spojovací klouby zajišťují perfektní zarovnání rámu
- Klouby jsou opatřeny upínacími vzpěrami pro dokonalé napnutí stříšky
- Je možnost roztažení rámu pro snížení výšky bivaku
- Camo moskytiéra na zadních ventilačních oknech
- Upínací otvory umožňující proudění vzduchu i za deště
- Přední panel je neprůhledný
- Čtyři vnitřní kapsy ze síťoviny, dvě vepředu a dvě v zadní části
- Závěsné poutko uprostřed bivaku
- Tkaninové napínací popruhy
- Kotvící provazy jsou součástí balení a jsou uloženy společně s kotvícími kolíky
- Podlážka s jedinečným krytem dveří
- Vysoce odolné Cam lock bouřkové tyče
- Taška s dvojitým zipem
- 100% polyester
- Bivak je koncipován pro jednoho člověka
| Parametry: | |
| Rozměry: | 250 x 185 x 130cm |
| Transportní rozměr: | 134x25x25cm |
| Výška | 130 cm |
| Vodní sloupec: | 20000 mm |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Hmotnost: | 11.75kg |
| Maximální počet osob : | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |