Trabucco Prut Proxima XP Power Feeder 3,9m 150g 3+3díl
Kód: 153-75-230Nejvýhodnější věrnostní program
slevy 5 až 15%
Mega prodejna v Praze
vystaveno více než 20 000 produktů
Doprava zdarma
při nákupu nad 1999 Kč
Nejširší sortiment
v nabídce více než 50 000 produktů
Detailní popis produktu
Nová feederová řada Proxima založena na karbonovém blanku High Modulus CX1 Pitch Carbon a osazena očky s profilem K SiC s dvojitými nožičkami proti zamotání.
Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání velkých ryb.
- vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
- SiC očka ve tvaru K
- vhodná řada prutů pro všestranný lov "Long Race" na dlouhé vzdálenosti jak na jezerech, tak na tekoucích vodách
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,9 m |
| Akce prutu | 150 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 137 cm |
| Typ oček | SiC |
| Typ rukojeti |
kombinovaná Eva pěna/korek
|
| Hmotnost prutu | neuvedeno |
| Počet špiček | 3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 8054393182463 |
| Počet dílů: | 3+3 |
| Akce prutu: | 150g |
| Délka prutu: | 3,9m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.