Trabucco Prut Proxima XP Method Feeder 2,7m 80g 2+3-díl
Kód: 153-75-310Detailní popis produktu
Rybářský feederový prut s dvoustopými SiC očky s K-rámem proti zamotání. Jeho parabolická akce je ideální pro rybolov na krátké a střední vzdálenosti.
Nová feederová řada Proxima založena na karbonovém blanku High Modulus CX1 Pitch Carbon a osazena očky s profilem K SiC s dvojitými nožičkami proti zamotání. Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání ryb na krátké a střední vzdálenosti. Prut je osazen sklolaminátovou špičkou VETTA, která kombinuje citlivost a sílu, klíčové vlastnosti při lovu na method feeder.
- vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
- SiC očka ve tvaru K
- vhodná řada prutů pro rybolov na method feeder
| Parametry: | |
| Délka prutu | 2,7 m |
| Akce prutu | 80 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 142 cm |
| Typ oček | SiC |
| Typ rukojeti | kombinovaná korek/EVA |
| Hmotnost prutu | neuvedeno |
| Počet špiček | 3 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 8054393182418 |
| Počet dílů: | 2+3 |
| Akce prutu: | 80g |
| Délka prutu: | 2,7m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.