RidgeMonkey Šňůrka RM-Tec Rock Bottom Tungsten Coated Soft 25lb 10m
Kód: RMT280Související produkty
Česká značka ZFISH přichází s novou řadou prvotřídních teflonových háčků, které svými vlastnostmi uspokojí i ty nejnáročnější kapraře.
Řada háčků Ape-X je navrženy tak, aby pokryla potřeby všech rybářů a lovců velkých ryb.
Háček JRC Contact Continental Carp s dokonale hladkou teflonovou nelesknoucí úpravou.
Korda Krank Chod - nejlepší chodové háčky, jaké kdy byly vyrobeny! Jsou ideální hlavně k prezentaci plovoucích nástrah, ale vynikající jsou i v kombinaci s celoztuženým návazcem...
Vylepšená verze jednoho z neoblíbenějších typů kaprařských háčků. Háček je velice ostrý a chytlavý.
Detailní popis produktu
RM-Tec Rock Bottom Tungsten Coated Hookling je vynikající pevná pletená šňůrka potažená super-těžkou tungstenovou vrstvou.
Stačí ji protáhnout mezi prsty a perfektně ji narovnáte. Díky těžkému tungstenovému potahu dokonale kopíruje dno. Excelentní odolnost proti oděru a matná barva potahu z ní činí perfektní návazcový materiál pro širokou škálu situací. Soft Coated varianta má měkčí potah a je ideální pro lov na měkkém nebo zabahněném dně. Díky tomuto měkčímu potahu klesá ke dnu naprosto přirozeně a aniž by se zamotala. S potahem se velmi dobře pracuje a je extrémně stabilní. Ideální pro použití s menšími nástrahami.
• Dostupná ve dvou barvách: Camo Green (zelená kamufláž) a Camo Brown (hnědá kamufláž)
• Návin: 10m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šňůrky |
|---|---|
| Značka: | RidgeMonkey |
Výhodou je nový vylepšený maskáčový vzor, který je neviditelný na dnech jezer či řek.
Pletená šoková šňůra JRC Contact Braided Leader Deep Silt je extrémně pevná, odolná a disponuje masivní rázovou houževnatostí, proto je nejlepší variantou pro daleké nahazování.
6K je prvotřídní potápivá šňůra. Je to hustě pletená šňůra ze 6 mikrovláken, což zajišťuje její vysokou spolehlivost.
Slider je spolehlivá a vysoce kvalitní svlékací šňůrka na zhotovení tuhých nebo kombinovaných návazců.
Bezolovnatá šňůrka Camflex Leadfree s rychle potápivým charaktrem, která používá 100% težké PTFE vlákna.
Kinet je spolehlivá a vysoce kvalitní svlékací šňůrka na zhotovení tuhých nebo kombinovaných návazců.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Mladá rychle rostoucí společnost RidgeMonkey udává trendy v segmentech rybaření, vybavení pro pobyt u vody a outdooru.
Byla založena v roce 2014 skupinou kreativních rybářů, kteří od té doby ve zběsilém tempu uvádějí na trh produkty, které ho zcela změnily.
Sláva této značky, kterou v Čechách a na Slovensku výhradně zastupujeme, začala inovativním toasterem a dnes její portfolio čítá komplexní kaprařskou bižuterii, vlasce, šňůry, bivaky, mnoho elektronických vychytávek, kanystry, unikátní kýble, kobry, oblečení a mnoho dalšího.
Všechny RidgeMonkey produkty jsou nekompromisně testovány a uváděny na trh, až když mají 100% kvalitu. Posuďte sami...