Fox Prut Eos Pro Rod Spod/Marker 3,6m 5lb 2-díl
Kód: CRD334Související produkty
A máme tu další generaci navijáků Riot Big Pit. Stejná řada v jiném barevném provedení.
Moderní kaprový naviják s ultra lehkým karbonovým tělem. Cívka Long Cast, extra pomalé navíjení přes šnekovou hřídel a rychlá brzda Quick Drag s karbonovými podložkami.
Naviják s přední citlivou mikro brzdou a kompaktním tělem určený k lovu kaprů, který se skvěle hodí ke kratším prutům v délce 2,7 a 3m. Nyní zaváděcí akce s náhradní odhozovou...
Pro ty, kteří se rozhodnout lovit kapitální ryby, je třeba mít vybavení, na které se můžete spolehnout. Kaprový Naviják big pit, který je vyroben z nejpevnějších a nejlehčích...
Cenově velice dostupný naviják s volnoběžnou brzdou značky Quick.
Přímé pokračování navijáku, který se díky svým vlastnostem stal legendou nejen při lovu sumců, ale své uplatnění našel i při extrémně dlouhých vyvážkách během kaprařských...
Robustní velkokapacitní naviják s přední brzdou, který je moderní konstrukce. Nyní zaváděcí akce s náhradní kovovou cívkou ZDARMA!
Mikado Naviják Trython Power je robustní a spolehlivý naviják navržený pro rybáře, kteří hledají výkon, odolnost a jistotu při lovu větších ryb.
Tyto nové navijáky vychází z našich osvědčených a kultovních navijáků Riot Big Pit.
Mikado Intro Carp II je spolehlivý naviják navržený speciálně pro kaprařinu.
A máme tu další generaci navijáků Riot Big Pit. Stejná řada v jiném barevném provedení. Snad jen nutno říct, že chybí Auto Clip System.
Mikado INTRO je spolehlivý univerzální naviják, který kombinuje kvalitní materiály, plynulý chod a odolnou konstrukci.
Detailní popis produktu
Skvělý nový přírůstek do řady Fox EOS, který představuje neuvěřitelnou hodnotu za tuto cenu!
Vybaveno 50mm zadním očkem a 18mm předním, to celé ve stylové černé matné barvě.
- Lehká karbonová konstrukce s nízkým obsahem pryskyřice
- Očka SLIK Air
- Očka odolná proti oděru
- Vysoce kvalitní 18mm sedlo navijáku
- Decentní grafika
- Matný černý povrch
- Smršťovací fólie na rukojeti
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,6 m |
| Akce prutu | 5 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 195 cm |
| Typ oček | SLIK Air |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Hmotnost prutu | neuvedeno |
| Naváděcí očko | 50 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodové a Markerové Pruty |
|---|---|
| EAN: | 5056212149728 |
| Počet dílů: | 2 |
| Akce prutu: | 5lb |
| Délka prutu: | 3,6m 12ft |
| Značka: | Fox |
Špičková technologie zpracování uhlíku využívaná při výrobě nových prutů Spomb X Rods vyrábí silnější a přitom lehčí blanky.
Propracovaná verze prutu APOLLO spod, která přináší skvělý výkon za ještě lepší cenu.
Propracovaná verze prutu APOLLO spod, která přináší skvělý výkon za ještě lepší cenu.
Nová řada prutů C-Series byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby nabízela skvělý výkon v kombinaci se stylem a vlastnostmi, které byste očekávali jen u prémiových prutů vyšších...
Sportex Invictus CS-2 blank vyrobený z ultra vysoce modulovaného uhlíku ve spojení se speciálním JXK uhlíkem. Osazena kvalitní sedla navijáku FUJI TVS a špičková očka Seaguide.
Rybářský prut Daiwa Crosscast je je vyrobený z kvalitního materiálu High Modulus karbon a poskytne prutu enormní silové rezervy, velkou pružnost a uspokojivý výsledek...
Nové pruty od značky SPomb, které mají vysoký výkon a výjimečnou hodnotu.
Undercover Spod se představuje v nenápadném, ale stále velmi vznešeném designu. Přes jeho tenké a lehké uhlíkové tělo má velmi dobrou a rychlou akci. Tentokrát vtřídílné verzi,...
Výkonné pruty speciálně navržené pro zakrmování raketami Spombs a spods.
Nové pruty od značky SPomb, které mají vysoký výkon a výjimečnou hodnotu.
Spombový prut který je určen pro kapraře, kteří používají stále více populární krátké 10ft pruty.
Propracovaná verze prutu APOLLO spod, která přináší skvělý výkon za ještě lepší cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |