Fox Předsíň Frontier XD Deluxe Extension System
Kód: CUM335Související produkty
Delphin EazyPEGS je sada kolíků určená pro spolehlivé uchycení deštníku, bivaku či jiných typů přístřešků v různých typech terénu.
Sada čtyř závěsných organizérů na příslušenství pro přístřešky Mivardi Base Camp.
Multifunkční polstrovaný držák se šesti pozicemi pro upevnění prutů, podběráků a dalšího příslušenství pomocí suchých zipů.
Připojením tohoto popruhu na připevnění prutů k vašemu Tempestu získáte další tři body, kde můžete své pruty bezpečně upevnit.
Sada určená k proměně dveří přístřešku Gazebo na zastřešenou verandu
Náhradní tyče pro zvýšení stability brolly nebo bivaku, vhodné i pro situace, kdy potřebujete použít delší vidličky pro stabilizaci prutů.
Sada zavrtávacích, ocelových kolíků v prémiové kvalitě pro nekompromisní ukotvení bivaků, stanů, přístřešků apod.
Dva rozměrné závěsné organizéry, určené k připnutí na boční stěny přístřešku Base Station MK2.
Větráček, který vám jednoznačně zpříjemní čas u vody během parných, letních dní!
Neodmyslitelní favorité ke zpříjemnění času stráveného u vody.
Trakker Izolační podložka do bivaku Insulated Bivvy Mat
Sada 6 ks náhradních gumiček na opravu vnitřních gum u tyčí bivaku.
Detailní popis produktu
Předsíň HH VenTec látka v khaki barvě s vodním sloupcem 20.000mm s barevnou laminací.
- Lehký hliníkový rám
- Podpěry rámu se spojkami Fox Cam-Lok
- 2 pásky pro zijištení prutů
- Deluxe Extension poskytuje 1,5m extra zakrytí
- Omezuje srážení vody
- Vytvořený stín snižuje vnitřní teplotu
- Vytváří zastíněný prostor před bivakem
- Plné boční panely, které lze kompletně sejmout nebo nahradit panely s moskytiérou
- Přední panel lze také lze kompletně sejmout nebo nahradit panelem s moskytiérou
- Přední panel má dvě provedení dveří průhledné PVC nebo plné látkové
- Upínací body ve dvou výškách pro kompenzaci nerovného povrchu
- Očka pro vypínací šňůry se šňůrami uloženými se stanovými kolíky
- Včetně velmi odolné podlážky
- Včetně bočních panelů s moskytiérou
- Včetně předního panelu s moskytiérou
- Přepravní taška s dvojitými zipy
- 100% Polyester
- 12 Kolíků
Parametry:
| Délka | 150 cm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 270 cm |
| Transp. délka | 138x26x22 cm |
| Vodní sloupec | 20.000 mm |
| Výška | 180 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy, Přístřešky, Ložnice, Moskytiéry |
|---|---|
| EAN: | 5056212168309 |
| Palce: | 2 |
| Vrhací zátěž [ g ]: | 20000mm |
| Délka prutuv: | 180cm |
| Značka: | Fox |
Britská značka NGT přichází s parádním přístřeškem pro kratší a rychlejší výpravy ! Je vyrobený z voděodolného materiálu 210D s podlepenými švy.
Přehoz na bivak Fox Voyager 2 Person.
Stříška Frontier Vapour Peak je určena k bivaku Fox Frontier a slouží pro větší obranu před deštem a zároveň redukuje kondenzaci vody.
Speciálně navrženo pro použití s Tempest Brolly 100T. Tento moskytiérový panel vám poskytuje ochranu proti otravnému hmyzu, ale zároveň vám nebrání ve výhledu na vodní...
Zimní přehoz pro bivak Dawn Breaker II. Zimní přehoz chrání proti agresivnímu chladu, je určern pro zimní měsíce.
Vnitřní síť Internal Mesh Shield se zajistí uvnitř bivaku, nabízí tak další ochranu před hmyzem bez potřeby další podlážky — jednoduše se zipem připne k hlavní podlážce,...
Přehoz pro bivak Delphin C3 LUX ClimaControl C2G.
Zimní přehoz pro bivak Moon Breaker 3.1.
Proměňte svůj Tempest Advanced 200 pomocí kapsle Inner Capsule na dvouplášťový přístřešek bez nutnosti dalších kolíků
Lehké plachty poskytující mnohostranné využití.
Zimní přehoz pro bivak Moon Breaker 3.2 Extension.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |