Daiwa Prut Prorex X Sensor Spin 2,7m 2-10g 2-díl
Kód: 11284-271Související produkty
Ninja LT je následníkem legendárního navijáku Ninja A. Nový Ninja LT vás přesvědčí nejen svým atraktivním vzhledem, ale také svými technologickými vlastnostmi.
Naviják LT s kovovým tělem a konstrukcí Airdrive.
Navijáky Daiwa Saltiga nabízejí obrovský výkon a špičkovou japonskou technologii.
Naviják 23' Exceler LT je nová generace s designem Airdrive!
Nová verze vláčecího navijáku člena rodiny Bixlite.
Představujeme Daiwa Regal LT, přívlačový naviják navržený tak, aby zlepšil váš zážitek z rybolovu.
Díky kombinaci nové koncepce Airdrive Design a kovového těla navijáku odolného proti deformaci nabízí 23‘ Lexa hedvábně hladký chod a velkou navíjecí sílu.
Nejlehčí naviják v historii DAIWA – s Airdrive Designem! 23' Airity spojuje všechny komponenty nového designového konceptu Airdrive a nabízí nejvyšší citlivost a hladkost.
23' Lexa naviják s kovovým tělem a designem Airdrive. Perfektní naviják pro rybáře lovící candáty, mořské pstruhy, štiky a okouny.
Skvělá technologie Monocoque v malém těle pro pstruhové vody.
Ninja LT je následníkem legendárního navijáku Ninja A. Nový Ninja LT vás přesvědčí nejen svým atraktivním vzhledem, ale také svými technologickými vlastnostmi.
Daiwa přichází s inovovaným Certate 2024, který je ještě lepší, hezčí a hlavně lehčí – díky technologii LT (Light & Tough).
Detailní popis produktu
Daiwa Prorex X Sensor Spin 2,70 m s vrhací zátěží 2–10 g je lehký, rychlý a mimořádně citlivý prut pro moderní přívlač. Díky delší délce 2,70 m perfektně kombinuje dlouhé hody, přesné vedení nástrahy a skvělou kontrolu při lovu na řekách i jezerech.
Rychlý HMC+ karbonový blank poskytuje okamžitý přenos informací z nástrahy — ideální pro práci s lehkými jigy, smáčky, malé woblery, rotačky nebo jig spinnery. Fast akce umožňuje přesné a energické záseky, zatímco tubular tip zachovává citlivost a zároveň potřebnou odolnost.
Fuji Skeleton sedlo navijáku zajišťuje přímý kontakt ruky s blankem, což výrazně zvyšuje celkovou citlivost. Seaguide očka jsou velmi lehká, tichá a výborně pracují s pletenými šňůrami. Díky ergonomické EVA rukojeti a Brading-X výztuze je prut perfektně vyvážený a komfortní i při celodenním lovu.
- Citlivý lehký přívlačový prut
Vhodný pro okouny, pstruhy, tlouště a lehkou candátovou přívlač. - HMC+ karbonový blank
Rychlý, lehký a s okamžitou odezvou. - Fast akce
Precizní vedení nástrahy a spolehlivé zaseknutí. - Fuji Skeleton sedlo navijáku
Maximální citlivost díky přímému kontaktu s blankem. - Seaguide očka
Lehká a ideální pro práci s pletenými šňůrami. - Tubular tip
Citlivá a odolná špička pro různé techniky lehké přívlače. - Dělená EVA rukojeť + Brading-X
Pohodlná, lehká a ergonomická při celodenním použití.
| Parametry: | |
| Délka prutu | 2,7 m |
| Akce prutu | 2–10 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 139 cm |
| Počet oček | 10 |
| Typ oček | Seaguide |
| Sedlo navijáku | Fuji Skeleton |
| Typ rukojeti | Dělená EVA + Brading-X |
| Hmotnost | 130 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové |
|---|---|
| EAN: | 4066466004057 |
| Počet dílů: | 2 |
| Akce prutu: | 0-10g |
| Délka prutu: | 2,7m |
Daiwa Prorex X Sensor Spin 2,70 m s vrhací zátěží 3–15 g je perfektní volbou pro rybáře, kteří hledají delší, velmi citlivý a rychlý prut pro všestrannou přívlač.
Daiwa Prorex X Sensor Spin je špičkový přívlačový prut navržený přesně pro potřeby moderní lehké a ultralehké přívlače.
Daiwa Prorex X Sensor Spin v délce 2,30 m s vrhací zátěží 1–7 g je ideální volbou pro moderní UL a L přívlač zaměřenou na okouny, tlouště a jemné candáty.
Daiwa Prorex X Sensor Spin 2,30 m s vrhací zátěží 3–15 g je skvěle vyvážený, rychlý a citlivý prut určený pro univerzální lehkou přívlač.
Daiwa Prorex X Sensor Spin 2,70 m s vrhací zátěží 1–7 g je prémiový UL prut pro extrémně citlivou přívlač.
Mikado Bixlite Light Spin je lehký přívlačový prut určený především pro jemnější techniky lovu.
Prut Sensor-X Area s klasickou dutou špičkou, prut s hlubokou akcí, vysokou citlivostí a velkou univerzálností, pokud jde o ty nejlehčí vláčecí nástrahy. Vynikající pro malé...
Mikado Bixlite Light Spin je lehký přívlačový prut určený především pro jemnější techniky lovu.
Velmi elegantní, moderní a stylová verze prutu Bixlite, navržená s ohledem na rybářky.
Přívlačové pruty Katasudo jsou řadou, která spojuje důmyslný design se skvělými manipulačními parametry.
Mikado Bixlite Monster Spin je přívlačový prut navržený pro lov velkých dravých ryb s použitím větších nástrah, jako jsou gumové nástrahy, třpytky a woblery.
Skvělé, citlivé pruty určené pro lehčí varianty přívlače.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.