Daiwa Naviják Airity LT 2000D
Kód: 10115-200Související produkty
Oblíbené Areny pruty pro lov pstruhů v komerčních jezerech a jemný ultralehký rybolov na malých řekách s ne silným proudem.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Nová generace profesionálních přívlačových prutů Favorite Skyline je navržena především pro lov s měkkými nástrahami na jigových hlavičkách.
Favorite U1 U1.1-832MH 2.51m 7-32g Fast je vhodný na lov ze břehu. Ideální na lov jigovými hlavičkami a čeburaškami. Zvládne větší woblery, rotačky či plandavky.
Pozvedněte své chytání s Ned nástrahami díky zcela novým rybářským prutům W2 Ned speciálně navrženými pro tuto techniku.
Černý matný prut s úhledným sotva znatelným logem a jednoduchou rukojetí posouvá důraz z designu na samotný prut. Ale také díky tomu prut vyniká nad ostatními na trhu.
Favorite U1 U1.1-802MH 2.44m 7-32g Fast je vhodný na lov ze břehu. Ideální na lov jigovými hlavičkami a čebiraškami. Zvládne i woblery, rotačky či plandavky.
Prut Favorite Skyline Casting je vhodný pro rybolov jak ze břehu tak z lodě. Hodí se pro chytání s gumovými nástrahami nebo s crankbaity.
Nová generace profesionálních přívlačových prutů Favorite Skyline je navržena především pro lov s měkkými nástrahami na jigových hlavičkách.
Pruty W6 PowerTeez 2. generace posouvají jigging na zcela novou úroveň.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Detailní popis produktu
Nový naviják Airity LT spojuje extrémní pevnost a navíjecí sílu MQ konceptu s LT designem.
Použitím lehkého těla Zaion v kombinaci s MQ konceptem se vývojářům Daiwa podařilo vyvinout extrémně lehký naviják odolný vůči kroucen, který zajišťuje obrovskou navíjecí sílu a odolnost díky MQ tělu.
MQ design umožňuje použití extra robustních převodů, které jsou přímo vyrobené pro neustálé a nekompromisní zatížení při lovu s umělými nástrahami a pletenými šňůrami. Odolné převody Tough Digigear nabízejí nejvyšší citlivost a starají se o hedvábně hladký chod pro detekování i těch nejjemnějších potahů.
Ergonomická koncovka kličky Hi-Grip umožňuje bezpečné držení i s mokrýma rukama. S řadou Airity LT Daiwa opět nastavuje milník v oblasti vývoje navijáků, které splňují i ta nejvyšší očekávání při lovu s umělými nástrahami pro lov štik, candátů a okounů.
Navijáky Airity LT disponují celkem 8 kuličkovými ložisky. Z toho velikosti 1000/2000 zahrnují 3 „CRBB“ kuličková ložiska, velikosti 2500/3000 zahrnují 4 „CRBB“ kuličková ložiska a velikosti 4000 zahrnuje 5 „CRBB“ kuličkových ložisek.
Použité technologie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední brzda |
|---|---|
| EAN: | 043178614242 |
| Velikost cívky: | 2000 |
| Počet ložisek: | 8 |
| Značka: | Daiwa |
Posuňte své rybářské zážitky na vyšší úroveň s řadou navijáků Westin W2, navrženou pro nadšené rybáře, kteří oceňují plynulý chod, robustní konstrukci a spolehlivý výkon.
Špičkový spolehlivý a designově povedený naviják, který upoutá každého rybáře již na první pohled. Jeho hlavní předností je robustní hliníkové vodotěsné tělo a silná jemně...
Velmi silný naviják se spolehlivou převodovkou v kovovém pouzdře. Silupro jsou nejodolnější navijáky své třídy určené pro přívlač sumců, nebo pro velmi těžkou přívlač.
Představujeme vám Westin W3 Smekací navíják: výkon pevný jako skála s nepřekonatelnou odolností.
Mikado Naviják Shinju N.G. 2004 FD je kompaktní naviják nové generace SHINJU s přesnou přední brzdou, kvalitním převodem a celkem 4 ložisky (3+1).
Jednoduchý, ale moderně zpracovaný naviják z nové kolekce Albastar 2021.
Kombinace hliníkového těla odolného proti kroucení a inovativní konstrukce robustních převodů Monocoque (MQ) zajišťuje obrovský výkon a dokonalý přenos síly. Ideální pro rybáře,...
Lehký, pevný a odolný naviják s velmi citlivou brzdou.
Vlajková loď našich přívlačových navijáků, navržená s využitím nejnovějších a nejlepších technologií dostupných na trhu.
Daiwa 24 Prorex V LT – Extrémně lehký a odolný naviják s hladkým chodem a precizní konstrukcí.
Authority™ vás překvapí svým naprosto hladkým a pevným chodem při velmi silném zátížení, utěsnění IPX8 je naprosto bezkonkureční, každý rybář si najde svou velikost pro každou...
Všestranný model Stradic nabízí výjimečný výkon a záviděníhodnou kombinaci síly, kultivovanosti a hladkosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.