Daiwa Prut N‘Zon Tele Feeder 3,6m 120g 6+2-díl
Kód: 11334-360Detailní popis produktu
Daiwa N'Zon Tele Feeder 3,60 m s vrhací zátěží do 120 g je výkonný teleskopický feeder prut pro střední až těžší feeder, který poskytuje dlouhé a přesné náhozy a zároveň dostatek síly pro lov větších kaprů i rybolov v mírném až středně silném proudu.
HMC+ karbonový blank je velmi tenký, lehký a přitom mimořádně pevný. Díky rychlé odezvě a stabilitě se prut po náhozu okamžitě vrací do roviny, což pomáhá přesně umístit krmítko i na vzdálenější místa. Medium-fast akce je ideální kombinací citlivosti a síly – špička spolehlivě přenáší záběry, zatímco páteř poskytuje velkou výkonnostní rezervu při zdolávání.
Teleskopická konstrukce s transportní délkou pouhých 84 cm usnadňuje přepravu a umožňuje okamžité sestavení přímo u vody. Korkovo-EVA rukojeť s Armlock profilem perfektně sedí do ruky a zvyšuje jistotu při zdolávání velkých ryb. Aluminiová očka jsou odolná, hladká a vhodná i pro pletené šňůry.
Prut se dodává se dvěma feederovými špičkami o tvrdosti 3 oz a 4 oz.
- Teleskopický heavy feeder prut
Ideální pro větší vzdálenosti a středně těžké až těžké krmítko. - HMC+ karbonový blank
Rychlý, citlivý a překvapivě odolný. - Medium-fast akce
Citlivé špičky, ale dostatek síly ve spodní části blanku. - Vrhací zátěž do 120 g
Určeno pro lov kaprů, cejnů a rybolov v proudu. - Aluminum Oxide očka
Odolná, hladká a vhodná pro pletené šňůry. - DPS sedlo navijáku
Spolehlivé uchycení i větších feederových navijáků. - Korková / EVA rukojeť + Armlock
Přirozený úchop a komfort i při delším lovu. - Součástí balení 2 špičky
3 oz a 4 oz.
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,6 m |
| Vrhací zátěž | do 120 g |
| Akce prutu | medium-fast |
| Transportní délka | 84 cm |
| Počet dílů | 6 + 2 špičky |
| Počet oček | 12 |
| Typ oček | Aluminum Oxide |
| Sedlo navijáku | DPS screw-down |
| Typ rukojeti | Korek / EVA + Armlock |
| Hmotnost prutu | 240 g |
| Tvrdost špiček | 3 oz / 4 oz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 4066466069834 |
| Počet dílů: | 6+2 |
| Akce prutu: | 120g |
| Délka prutu: | 3,6m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.