Daiwa Prut N‘Zon Tele Feeder 3,3m 90g 6+2-díl
Kód: 11334-330Detailní popis produktu
Daiwa N'Zon Tele Feeder 3,30 m s vrhací zátěží do 90 g je univerzální teleskopický feeder prut určený pro lehký až středně těžký feeder na jezerech, rybnících a řekách s mírným proudem. Díky teleskopické konstrukci nabízí kompaktní transportní délku, ale přitom si zachovává rychlou odezvu a akci dvoudílných feederových prutů.
HMC+ karbonový blank je velmi lehký, pevný a rychle se vrací do původní pozice po náhozu, což zaručuje vysokou přesnost i při lovu na delší vzdálenosti. Medium-fast akce poskytuje dokonalou kontrolu nad krmítkem i rybou – prut jemně pracuje ve špičce a zároveň má dostatek síly v páteři pro zdolávání kaprů, cejnů či línů.
Korkovo–EVA rukojeť s Armlock profilem perfektně sedí v ruce a zvyšuje jistotu během zdolávání. Aluminiová očka jsou odolná, hladká a vhodná pro použití s pletenými šňůrami. Spolehlivé DPS sedlo navijáku pevně drží i větší feederové navijáky. Součástí jsou dvě feederové špičky o tvrdosti 3 oz a 4 oz.
- Teleskopický feeder prut
Kompaktní balení, rychlé sestavení a univerzální použití. - HMC+ karbonový blank
Lehký, stabilní a s rychlou odezvou. - Medium-fast akce
Ideální rovnováha mezi citlivostí špičky a silou v blanku. - Vrhací zátěž do 90 g
Vhodné pro krmítka různých hmotností na stojatých i mírně tekoucích vodách. - Aluminum Oxide očka
Odolná a vhodná i pro pletené šňůry. - DPS screw-down sedlo navijáku
Pevné uchycení navijáku i při silové zdolávačce. - Korková / EVA rukojeť + Armlock
Pohodlí a stabilita v každé situaci. - Součástí 2 feederové špičky
3 oz a 4 oz.
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,3 m |
| Vrhací zátěž | do 90 g |
| Akce prutu | medium-fast |
| Transportní délka | 73 cm |
| Počet dílů | 6 + 2 špičky |
| Počet oček | 12 |
| Typ oček | Aluminum Oxide |
| Sedlo navijáku | DPS screw-down |
| Typ rukojeti | Korek / EVA + Armlock |
| Hmotnost prutu | 205 g |
| Tvrdost špiček | 3 oz / 4 oz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 4066466069827 |
| Počet dílů: | 6+2 |
| Akce prutu: | 90g |
| Délka prutu: | 3,3m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.