Daiwa Prut Grandwavetr 704XH 2,1m 150-400g 4-díl
Kód: 11882-215Související produkty
Tento naviják Tanacom S 500 J je speciálně navržen pro hlubokomořský rybolov v Norsku.
Multiplikátory Daiwa Tanacom 800/1200 nabízí až 9 jazyků pro navigaci v menu (DE, EN, IT, ES, FR, JP, KR, CN) a nabízí velký výkon motoru a snadnou manipulaci. Speciální...
Fathom Electric je inovativní, první naviják svého druhu.
Vysoce výkonný elektrický multiplikátor do Norska WFT Electra 700 PR BIMOTOR Full HP + baterie
Elektrický multiplikátor na mořský rybolov DAIWA 23 Leobritz 300 JL.
Náhradní lithium-iontová baterie pro naviják Fathom Electric.
Detailní popis produktu
Cestovní pruty s krátkou transportní délkou, které lze snadno přepravovat v kufru nebo jiném podobném zavazadle.
Model o délce 2.25m se dokonale hodí pro nahazování velkých gumových nástrah na tresky a halibuty i pro klasické jigování. Verzi 2.40m lze použít jak z lodi, tak ze břehu a nabízí maximální zážitek ze zdolávání různých druhů tresek. Prut o délce 2.10m s vrhací zátěží až 400g je správnou volbou, pokud je třeba použít těžké nástrahy v silném proudu nebo ve velkých hloubkách a pokud cílíte na halibuty a další velké ryby.
- HVF® blank z uhlíkových vláken
- Spolehlivé zásuvné spojení (put-over)
- Vysoce kvalitní rukojeť EVA
- Sedlo navijáku Fuji®
- Očka Fuji® Alconite K-Rings
| Parametry: | |
| Délka prutu | 2,1 m |
| Akce prutu | 150-400 g |
| Počet dílů | 4 |
| Transportní délka | 58 cm |
| Počet oček | 8 |
| Typ oček | Fuji® Alconite K |
| Typ rukojeti | EVA pěna |
| Hmotnost prutu | 225 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty na pilker |
|---|---|
| EAN: | 4066466029111 |
| Počet dílů: | 4 |
| Akce prutu: | 301-400g |
| Délka prutu: | 2,1m |
| Transportní délka: | 58cm |
Pruty vybavené gumovým závěsem pro bezpečné uložení v držáku prutu na lodi. S pruty Sealine Pilk nabízí Daiwa širokou škálu vysoce moderních mořských prutů pro rybolov v...
Mořský rybolov z člunu, zejména v norských vodách, se mezi rybáři napříč Evropou stává stále populárnějším, a právě proto přinášíme prut, který splňuje všechny technické i...
Cestovní prut s vnitřním vedením vlasce DAIWA Sealine X'treme Travel Interline.
Všechny pruty mají téměř identickou akci jako dvoudílné verze a zaujmou stejně špičkovým výkonem při použití na vodě
Pruty FURY SG6 jsou určeny pro lov v drsných severských podmínkách s velkými nástrahami a monstrózními rybami. Perfektně vyvážené s extrémně silnou středně rychlou akcí, které...
Jedna z nejprodávanějších sérií prutů v novém žluto-černém provedení!
Pilkrovací pruty z kvalitního uhlíku pro rybolov na hloubkách. Doporučují se i v kombinaci s multiplikátory na elektrický pohon.
Prut W3 Boat 3. generace se vyznačuje praktickým třídílným designem a je tak ideální na cesty – ať už se chystáte do drsného norského rybářského kempu na moři nebo na odlehlý...
Pilkrovací pruty z kvalitního uhlíku pro rybolov na hloubkách. Doporučují se i v kombinaci s multiplikátory na elektrický pohon.
Rybářský prut na mořský rybolov s vnitřním vedením vlasce DAIWA Sealine X'treme Interline.
Pruty FURY SG6 jsou určeny pro lov v drsných severských podmínkách s velkými nástrahami a monstrózními rybami. Perfektně vyvážené s extrémně silnou středně rychlou akcí, které...
Pruty W2 Boat byly navrženy s ohledem na sílu a citlivost a jsou určeny pro drsné chytání, ať už lovíte mníky ve vracích, cílíte na halibuta nebo používáte pilkery na tresky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.