Daiwa Naviják Exist 22 LT 3000D
Kód: 10102-300Související produkty
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Pruty SkyLine TZ jsou vyrobeny z vysokomodulového grafitu a poskytují maximální délku náhozů a zároveň velmi vysokou citlivost při jemných záběrech ryb.
Prut Favorite U1 je vhodný na lov z lodě , kajaku, či belly boatu. Možný též použít na lov ze břehu na menších vodních tocích. Super na menší woblery, plandavky, dále i na...
Pruty IMPULSE jsou uzpůsobeny především pro chytání ze břehu s mikrojigi. Dají se však velmi dobře použít i k chytání pstruhů na plandavky.
Univerzální prut pro lov z lodi nebo ze břehu.
Prut Favorite X1 802-110 je vlajková loď řady X1 new. Je předurčen pro lov těch největších dravců našich vod.
Prut Favorite X1 852ExH je určen především pro lov ze břehu těžšími nástrahami, ideálně jigováním. Pro lov trofejních dravců.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Nová generace profesionálních přívlačových prutů Favorite Skyline je navržena především pro lov s měkkými nástrahami na jigových hlavičkách.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Nová generace profesionálních přívlačových prutů Favorite Skyline je navržena především pro lov s měkkými nástrahami na jigových hlavičkách.
Tento prut je určen především pro lov ze břehu lehkými nástrahami, ideálně jigováním.
Detailní popis produktu
Budoucností navijáků Daiwa je AIRDRIVE DESIGN. Což je snížením hmotnosti sestavy rotoru, cívky a třmenu a lehčí rotace.
Snadná rotace umožňuje rybáři pocítit skutečnou radost z bezproblémové funkce. Tato nová éra začíná modelem 22 EXIST. Naviják vyrobený pro budoucnost. AIRDRIVE DESIGN byl vytvořen, aby byl vrcholem mezi navijáky, který bude ostatní následovat. Pro zahájení výroby AIRDRIVE DESIGN nejprve DAIWA rozdělila přívlačový naviják na dva klíčové komponenty.
První je „zadní jednotka“, která se skládá z "karoserie" a klíčových vnitřních součástí, jako je hnací kolo. Zavedením technologie MQ, která se nyní stává standardem přívlačových navijáků DAIWA, dodalo zadní jednotce vysokou pevnost a odolnost. Po vývoji zadní jednotky se DAIWA rozhodla přepracovat klíčové komponenty, které tvoří to, čemu se říká ‚přední jednotka‘.
A to je přepracováním sestavy rotoru, cívky a třmenu se společnosti DAIWA podařilo v roce 2022 snížit hmotnost přední jednotky. Rok výroby je AIRDRIVE DESIGN výsledkem tohoto nového myšlení. DAIWA vyvinula inovativní mistrovské dílo, které umožňuje rybářům dokonalou souhru při navíjení. Snížená hmotnost, plynulé otáčení a vysoká odezva umožňuje navijáku volně se otáčet. Všechny tyto kombinované prvky se spojují a vytvářejí DESIGN AIRDRIVE.
AIRDRIVE DESIGN lze rozdělit do 4 klíčových technologií. Nový AIRDRIVE ROTOR a nově vyvinutý AIRDRIVE BAIL oba společně snižují hmotnost na horním konci navijáku. Snížená hmotnost umožňuje snadné a plynulé otáčení s rychlým startem a nízkou setrvačností. Zbytečná hmotnost a tloušťka byly odstraněny za účelem inovace nového AIRDRIVE SPOOL, který dokonale ladí s AIRDRIVE ROTOR & AIRDRIVE BAIL a dotváří přepracovanou přední jednotku.
Na rozdíl od tradiční vnitřní struktury navijáku vyvinula DAIWA strukturu s nízkým kontaktem mezi hlavní hřídelí a pastorkem nazvanou AIRDRIVE SHAFT. Přijetím této metody se sníží tření a zlepší se hladkost. Kombinací těchto nových technologií dohromady umožňuje, aby byl naviják extrémně lehký s minimální setrvačností rotace a větší kontrolou nad vlascem a akcí prutu.
Kapacita pletené šnůry mm/m: 0,16/430, 0,20/230, 0,18/300
Kapacita vlasce mm/m: 0,28/200 m, 0,33/150, 0,25/260
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 3000 |
| Převod | 5,2:1 |
| Počet ložisek | 12 |
| Kapacita | 260m/0,25mm |
| Návin na otáčku kličky | 77 cm |
| Hmotnost | 180 g |
| Brzdná síla | 10 kg |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední brzda |
|---|---|
| EAN: | 043178167359 |
| Velikost cívky: | 3000 |
| Počet ložisek: | 12 |
| Značka: | Daiwa |
22‘ Exist LT – Budoucnost technologie moderních navijáků!
Ninja LT je následníkem legendárního navijáku Ninja A. Nový Ninja LT vás přesvědčí nejen svým atraktivním vzhledem, ale také svými technologickými vlastnostmi.
Nová verze vláčecího navijáku člena rodiny Bixlite.
Vysoce robustní a lehký. Naviják Prorex V LT vás přesvědčí moderním designem a inovativními technologiemi DAIWA.
Nové fuego kombinuje komponenty nového designu airdrive s LT konstrukcí.
Daiwa naviják LT 2000S-XH je důkazem dokonalého propojení lehkosti, síly a precizního zpracování.
Nová Caldia si zachovává kvality, díky nimž si získala popularitu, a posouvá je na novou úroveň – přináší výjimečnou lehkost, vynikající kvalitu zpracování, spolehlivou odolnost...
Naviják 24 Luvias LT plně zaujme svou nízkou hmotností a výrazně hladkým chodem. Kombinace inovativního designu Airdrive se speciální povrchovou úpravou Tough Digigear posouvá...
Favorite Arena reel dlouhodobě testovaný naviják, který vyhovuje všem požadavkům a nárokům sportovních rybářů, vyznávajících lov přívlačí.
23' Fuego kombinuje komponenty z nového Airdrive Design s prvky LT a strukturou Magsealed. S Aidrive Design – zvýšená síla a citlivost!
Velmi známý naviják na přívlač s navinutou pletenkou.
Vlajková loď našich přívlačových navijáků, navržená s využitím nejnovějších a nejlepších technologií dostupných na trhu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.