BLACK FRIDAY SLEVA 20% NA KOMPLETNÍ SORTIMENT

Westin Prut W3 Finesse Ned 2nd M 2,18m 6-20g 2-díl

Kód: W365-0732-M
Akce SLEVA (R)
Neohodnoceno
3 190 Kč –20 %
w365 0732 finesse ned 2nd headline large
3 190 Kč –20 % 2 552 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2025
Možnosti doručení

W3 Finesse Ned 2nd byl speciálně navržen pro lov Neda a Finesse s měkkými nástrahami na lehkých jigových hlavách nebo při použití návazců Texas, Carolina nebo Dropshot.

Detailní informace

Věrnostní program
Nejvýhodnější věrnostní program
slevy 5 až 15%
Mega prodejna v Praze
Mega prodejna v Praze
vystaveno více než 20 000 produktů
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1999 Kč
Nejširší sortiment
Nejširší sortiment
v nabídce více než 50 000 produktů

Detailní popis produktu

W3 Finesse Ned 2nd byl speciálně navržen pro lov Neda a Finesse s měkkými nástrahami na lehkých jigových hlavách nebo při použití návazců Texas, Carolina nebo Dropshot.

Rychlá akce a citlivá špička poskytují dokonalý pocit a kontrolu s nástrahou. Bílý obal špičky se vyznačuje vynikajícím kontrastem k černému blanku. Je dokonalým indikátorem záběru proti tmavé vodě nebo zatažené obloze. Elegantní na zakázku vyrobená zadní rukojeť poskytuje perfektní úchop a poskytuje extra podporu pro vaše podpaží. 

  • Sedlo navijáku: SKS
  • Očka: kroužková vodítka
  • LTS Blank: Torayca® High Performance Carbon Blank
  • Vyztuženo 1k tkaným uhlíkem
  • Rukojeť: Premium EVA rukojeť
  • Držák háčku D-Ring
Parametry:
Délka prutu 2,18 m
Akce prutu 6-20g
Počet dílů 2
Transportní délka 115 cm
Typ oček kroužková
Typ rukojeti EVA pěna
Hmotnost prutu 109 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlačové
EAN: 5707549480366
Počet dílů: 2
Akce prutu: 11-20g
Délka prutu: 2,2m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Westinlogo-AzFishing.cz

Když v roce 1952 rozhodnul Ingvar Westin vytvořit pro své děti dřevěnou rybu na hraní, vůbec netušil, že během pár let se z této hračky stane unikátní nástraha pro lov velkých štik. Po mnoho hodinách práce, kdy byla tato hračka zdokonalena tak, aby její akce připomínala dokonalou živou rybu dostala jméno „Jätte“ - švédsky „obří“.

#showmore#

Téměř ihned byli všichni rybáři v malém švédském městečku Skutskär touto hračkou doslova posedlí, díky unikátnímu pohybu plavání později nazvaném „Westin roll“ a začali se dožadovat, aby Ingvar na tuto hračku připevnil háčky a umožnil jim s ní lovit. Brzy nato Ingvar opouští svou práci nástrojaře a začíná s vývojem a výrobou nástrah na lov velkých ryb a již velmi brzy návnada Ingvara Westina byla známá po celé Skandinávii jako návnada na velké dravce. Od té doby Westin Jätte oklamal mnoho největších a nejchytřejších starých štik ve Švédsku.

Co začalo jako hračka pro děti v roce 1952, se nyní stalo zavedenou a důvěryhodnou značkou v rybářského průmyslu. Dnes společnost Westin nabízí širokou škálu návnad, prutů a dalšího rybářského vybavení - vše vyrobené se stejnou vášní pro dokonalost jako původní návnada Ingvara Westina, a vytvořené tak, aby uspokojilo ty, kteří hledají nejlepší nástroje k lovu rybích monster po celém světě.

Výrobní společnost : Fairpoint Outdoors A/S
Adresa : Gydevang 4, 1. floor 3450 Allerød - Dánsko
E-mail : info@westin-fishing.com
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz