Westin Gumová Nástraha Magic Minnow Jig Tobis Ammo

Kód: S140-234-076
Neohodnoceno
Značka: Westin
275 Kč

Zvolte variantu

Super měkké tělo Magic Minnow dává nástraze přirozenou plavací akci se spoustou vibrací. Unikátní systém uchycení háčků k hlavě je rychlý a snadný – tělo vyměníte během několika sekund.

Detailní informace

Délka cm: 14cm, Hmotnost: 42g
Skladem | S140-234-076
Můžeme doručit do: 16.7.2024
275 Kč

Detailní popis produktu

Super měkké tělo Magic Minnow dává nástraze přirozenou plavací akci se spoustou vibrací. Unikátní systém uchycení háčků k hlavě je rychlý a snadný – tělo vyměníte během několika sekund.

Magic Minnow je perfektní nástraha pro mořské okouny a další mořské druhy.

Takeláž: Přitiskněte měkké tělo na hlavici přípravku, nasaďte háček na hlavici pevným uchopením tak, aby „zacvakl“, prostrčte háček svislým otvorem a nechte jej spočívat ve štěrbině háčku na hřbetu, naneste jednu kapku super lepidla a stiskněte k sobě.

  • Hlava olova, měkké tělo optimalizované super měkká flexibilita
  • Ultra ostrá široká mezera a na zakázku vyrobený jednoduchý háček
  • Snadný, rychlý a bezpečný systém rychlého uchycení
  • Otvor na háček na břiše a zádech
  • Lze lovit super-pomalu až superrychle Casting, jigging
  • Aktivní oči

Balení:

  • Gumová nástraha 2 ks
  • Jigová hlava 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Westinlogo-AzFishing.cz

Když v roce 1952 rozhodnul Ingvar Westin vytvořit pro své děti dřevěnou rybu na hraní, vůbec netušil, že během pár let se z této hračky stane unikátní nástraha pro lov velkých štik. Po mnoho hodinách práce, kdy byla tato hračka zdokonalena tak, aby její akce připomínala dokonalou živou rybu dostala jméno „Jätte“ - švédsky „obří“.

#showmore#

Téměř ihned byli všichni rybáři v malém švédském městečku Skutskär touto hračkou doslova posedlí, díky unikátnímu pohybu plavání později nazvaném „Westin roll“ a začali se dožadovat, aby Ingvar na tuto hračku připevnil háčky a umožnil jim s ní lovit. Brzy nato Ingvar opouští svou práci nástrojaře a začíná s vývojem a výrobou nástrah na lov velkých ryb a již velmi brzy návnada Ingvara Westina byla známá po celé Skandinávii jako návnada na velké dravce. Od té doby Westin Jätte oklamal mnoho největších a nejchytřejších starých štik ve Švédsku.

Co začalo jako hračka pro děti v roce 1952, se nyní stalo zavedenou a důvěryhodnou značkou v rybářského průmyslu. Dnes společnost Westin nabízí širokou škálu návnad, prutů a dalšího rybářského vybavení - vše vyrobené se stejnou vášní pro dokonalost jako původní návnada Ingvara Westina, a vytvořené tak, aby uspokojilo ty, kteří hledají nejlepší nástroje k lovu rybích monster po celém světě.

Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.
Každou dokončenou objednávku vám započítáme do věrnostního programu. Nakupovat u nás se vyplatí
Doražte do naší mega prodejny v Praze kde máme vystavených více než 30 000 produktů! Adresa:
Štúrova 20, Praha 4 - Krč
U každé objednávky nad 2 000 Kč od nás máte dopravu zdarma!

Štúrova 1284/20, Praha 4
Po-So 8:30-19:00
Ne 8:30-12:00

Navigovat
Zákaznická podpora: 602 271 983 info@azfishing.cz