Vision Naviják XLS Kojamo #9-11
Kód: VLS911KSouvisející produkty
Plovoucí muškařská šnůra, jejíž naprostou unikátností je její lehkost a jemnost při dopadu na hladinu tak, aby se muška přiblížila co nejblíže rybě jako samotný přízrak, bez...
Plovoucí muškařské šňůry Hanák Czech Nymph WF jsou extra kvalitní s velmi hladkým a kluzkým povrchem pro snadné a dlouhé hody. Jemně splétané a neprůtažné jádro pro přesné...
Plovoucí muškařské šňůry Hanák Czech Nymph DT jsou extra kvalitní s velmi hladkým a kluzkým povrchem pro snadné a dlouhé hody. Jemně splétané a neprůtažné jádro pro přesné a...
Muškařská oboustranně ujímaná plovoucí šnůra Cortland 333 s prodlouženým tělem zaručuje přesnější prezentace.
Kvalitní muškařské šňůry, vyrobené nejmodernějšími technologiemi za opravdu dostupnou cenu!
Muškařská šňůra s jednostranným ujímáním typu (WF) Weight Forward!
Detailní popis produktu
Vision XLS Kojamo #9-11 je výkonný muškařský naviják navržený pro moderní dvouruční pruty, těžší lososové chytání a situace, kde je potřeba velká kapacita, pevný rám a spolehlivá utěsněná brzda.
Řada Vision XLS kombinuje voděodolný utěsněný brzdový systém, large arbor konstrukci a odolné precizně obráběné tělo. Model Kojamo je určený především pro delší moderní dvouruční pruty, které pomáhá dobře vyvážit, a nabízí dostatečnou kapacitu pro těžší hybridní muškařské hlavy i dlouhý návin backingu.
Utěsněná kotoučová brzda je chráněna O-kroužky a všechny pohyblivé části jsou mazány voděodolným ložiskovým mazivem SKF. Díky tomu má naviják hladký chod a vysokou odolnost i při náročném říčním a lososovém použití. Plný rám zabraňuje propadnutí tenkých running line mimo cívku, EVA klička poskytuje jistý úchop i za mokra a robustní konstrukce dává rybáři jistotu při zdolávání silných ryb.
- Výkonný muškařský naviják pro pruty v kategorii #9-11
- Navržený pro moderní dvouruční pruty a těžší lososové chytání
- Velká kapacita pro hybridní muškařské hlavy a dlouhý návin backingu
- Kapacita pro šňůru Hybrid 25 g + 200 m 36 lb backing
- Voděodolná utěsněná kotoučová brzda – Sealed Disc
- O-kroužky pro těsné utěsnění brzdového systému
- Pohyblivé části mazány voděodolným SKF ložiskovým mazivem
- Full rim konstrukce brání propadnutí tenkých running line mimo cívku
- Large arbor design pro rychlejší navíjení šňůry
- EVA klička pro jistý a pohodlný úchop i za mokra
- Precizně obráběné tělo pro vysokou pevnost a dlouhou životnost
| Parametry: | |
| Velikost navijáku | #9-11 |
| Potřebný návin backing | 200 m / 36 lb backing |
| Kapacita | Hybrid 25 g + 200 m 36 lb backing |
| Hmotnost | 320 g |
| Průměr | 114 mm |
| Šířka | neuvedeno |
| Objem | 178 ml |
| Tělo | precizně obráběné |
| Typ rámu | plný rám – Full Rim |
| Brzda | voděodolná utěsněná kotoučová brzda – Sealed Disc |
| Klička | EVA |
| Barva | Black – elegantní černé provedení |
| Pozice kličky | levá/pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Muškařské Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 6417512846158 |
| Aftma: | 9-11 |
Lamson Guru S #8-10 představuje vrchol třetí generace ikonické řady Guru – nyní v elegantní anodizaci Arctic, která kombinuje čistý stříbrno-šedý tón s jemným „ledovým“...
Nová řada navijáků Classic2 je klasickým příkladem toho, proč jsou produkty Snowbee tolik oblíbené. Jsou to produkty špičkové kvality ve střední cenové třídě.
Nová řada navijáků Classic2 je klasickým příkladem toho, proč jsou produkty Snowbee tolik oblíbené. Jsou to produkty špičkové kvality ve střední cenové třídě.
Lamson Speedster S HD #6-7 je plně přepracovaná Heavy Duty varianta ikonického navijáku Speedster S, navržená pro maximální rychlost navíjení, nízkou hmotnost a absolutní...
Zcela nová vlajková loď firmy Greys je kompletně vyrobena z hliníkové tyče a je vybavena buď sladkovodním, nebo mořským utěsněným diskovým brzdovým systémem.
Lamson Remix S-Series #8-10 je špičkový hybridní muškařský naviják navržený pro náročné sladkovodní i lehčí mořské techniky.
Lamson Liquid S #2-4 je ultralehký a vysoce spolehlivý muškařský naviják druhé generace Liquid, který přináší výrazné konstrukční vylepšení oproti první verzi.
Lamson Liquid S #4-6 je univerzální muškařský naviják druhé generace Liquid, navržený pro pruty 4–6 wt a široké spektrum sladkovodních technik.
Lamson Remix S-Series –5+ je univerzální, precizně zpracovaný muškařský naviják navržený pro širokou škálu sladkovodních technik.
Lamson Remix S HD –9+ je univerzální, mimořádně pevný muškařský naviják s plnorámovou konstrukcí, který skvěle zvládá jak těžší sladkovodní rybolov, tak mořské použití.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.