Vision Naviják Vision XO Titanium #10-12
Kód: VXOR1012Související produkty
Muškařské šnůry Energy Taper jsou novou kapitolou v řadě Connect.
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Plovoucí muškařské šňůry Hanák Czech Nymph WF jsou extra kvalitní s velmi hladkým a kluzkým povrchem pro snadné a dlouhé hody. Jemně splétané a neprůtažné jádro pro přesné...
Muškařská oboustranně ujímaná plovoucí šnůra Cortland 333 s prodlouženým tělem zaručuje přesnější prezentace.
Plovoucí muškařské šňůry Hanák Czech Nymph DT jsou extra kvalitní s velmi hladkým a kluzkým povrchem pro snadné a dlouhé hody. Jemně splétané a neprůtažné jádro pro přesné a...
Detailní popis produktu
Vision XO Titanium #10-12 je prémiový muškařský naviják určený pro těžké lososové a mořské muškaření, kde je potřeba vysoká kapacita, pevná konstrukce a maximálně spolehlivá brzda.
Model #10-12 patří mezi silnější navijáky řady Vision XO a je navržen pro použití s výkonnými jednoručními, switch i dvouručními pruty. Nabízí velkou kapacitu pro těžší hybridní muškařské hlavy a dlouhý návin backingu, takže se hodí pro lov lososů, mořských pstruhů, štik, tropických predátorů i dalších silných ryb.
Precizně obráběné tělo, plný rám a utěsněná kotoučová brzda Sealed Disc zajišťují vysokou pevnost, stabilitu a jistý brzdný výkon i v náročných podmínkách. Titanové provedení dodává navijáku čistý a nadčasový vzhled, zatímco větší průměr cívky pomáhá s rychlým navíjením a lepší kontrolou šňůry při zdolávání. Vision XO Titanium #10-12 je naviják pro rybáře, kteří hledají skutečně výkonné řešení pro velké ryby.
- Prémiový muškařský naviják pro pruty v kategorii #10-12
- Vhodný pro těžké lososové, štikové a mořské muškaření
- Precizně obráběné tělo pro vysokou pevnost a dlouhou životnost
- Utěsněná kotoučová brzda – plynulý a spolehlivý brzdný výkon
- Full rim konstrukce pro lepší ochranu šňůry a vyšší stabilitu
- Velká kapacita pro těžší hybridní muškařské hlavy a dlouhý návin backingu
- Kapacita pro šňůru Hybrid 43 g + 200 m 36 lb backing
- Vhodný pro silné ryby a náročné podmínky
- Větší průměr cívky pro rychlejší navíjení
- Elegantní titanové provedení s prémiovým vzhledem
| Parametry: | |
| Velikost navijáku | #10-12 |
| Potřebný návin backing | 200 m / 36 lb backing |
| Kapacita | Hybrid 43 g + 200 m 36 lb backing |
| Hmotnost | 269 g |
| Průměr | 114 mm |
| Šířka | neuvedeno |
| Objem | 198 ml |
| Tělo | precizně obráběné |
| Typ rámu | plný rám – Full Rim |
| Brzda | utěsněná kotoučová brzda – Sealed Disc |
| Barva | Titanium – elegantní titanové provedení |
| Pozice kličky | levá/pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Muškařské Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 6417512833653 |
| Aftma: | 10-12 |
Vision XO Titanium #7-8 je prémiový muškařský naviják pro silnější sladkovodní i lehčí mořské muškaření, který spojuje nízkou hmotnost, vysokou kapacitu a elegantní titanové...
Vision XO Black #5-6 je prémiový muškařský naviják s elegantním designem, nízkou hmotností a špičkovou utěsněnou kotoučovou brzdou.
Lamson Guru S #6-7 je střední model třetí generace oblíbené řady Guru, nyní v elegantním provedení Arctic – světlé, čisté anodizaci ve stříbrno-šedém tónu s jemným ledovým...
Lamson Remix S –3+ je lehký, precizně zpracovaný muškařský naviják, který kombinuje volnost litých konstrukcí s mechanickou přesností CNC obráběného rámu.
Jedná se o strojově odlévané navijáky s utěsněným, hladkým brzdným systémem, který se skládá z nerezové oceli a uhlíkových disků.
Lamson Speedster S #2-4 je nejmenší model třetí generace řady Speedster, navržený pro maximální rychlost navíjení při ultranízké hmotnosti.
Lamson Guru S HD #6-8 je Heavy Duty varianta třetí generace řady Guru, navržená pro maximální pevnost, stabilitu a bezchybný výkon při náročném rybolovu.
Nová řada navijáků Classic2 je klasickým příkladem toho, proč jsou produkty Snowbee tolik oblíbené. Jsou to produkty špičkové kvality ve střední cenové třídě.
Lamson Remix S-Series HD #8-10 je robustní, plnorámový muškařský naviják navržený pro maximální odolnost, přesnost a výkon v těch nejnáročnějších podmínkách.
Lamson Liquid S #6-8 je výkonný a lehký muškařský naviják navržený pro pruty 6–8 wt, vhodný pro univerzální říční i jezerní muškaření a také pro těžší sladkovodní techniky.
Kvalitní kovový naviják s univerzálním použitím a snadnou výměnou náhradních cívek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.