Vision Naviják Hero Standart Daddy #7-9
Kód: VHR79DSouvisející produkty
Plovoucí muškařské šňůry Hanák Czech Nymph DT jsou extra kvalitní s velmi hladkým a kluzkým povrchem pro snadné a dlouhé hody. Jemně splétané a neprůtažné jádro pro přesné a...
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Unikátní muškařská šnůra řady 444 Series Hover, která krásně kopíruje horní část vodní hladiny.
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Muškařská šňůra s jednostranným ujímáním typu (WF) Weight Forward!
Plovoucí muškařská šnůra, jejíž naprostou unikátností je její lehkost a jemnost při dopadu na hladinu tak, aby se muška přiblížila co nejblíže rybě jako samotný přízrak, bez...
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Detailní popis produktu
Vision Hero Daddy #7-9 je univerzální muškařský naviják pro silnější sladkovodní sestavy, který kombinuje hladkou kotoučovou brzdu, large arbor konstrukci a stylové provedení Cypress.
Řada Vision Hero je oblíbená díky výbornému poměru ceny, výkonu a spolehlivosti. Model #7-9 je větší a silnější varianta vhodná pro těžší říční chytání, jezerní muškaření, lov dravců, mořských pstruhů i lehčí pobřežní použití. Díky kapacitě pro šňůru WF8 a 130 m backingu zvládne i delší výpady bojovných ryb.
Naviják má semi-machined konstrukci s CNC obráběným tlakově litým rámem a cívkou. Kotoučová brzda je tvořena kombinací karbonových a nerezových disků, díky čemuž nabízí plynulý chod, jistý výkon a dostatečnou sílu pro běžné i náročnější sladkovodní muškaření. Vision Hero Daddy #7-9 je skvělou volbou pro rybáře, kteří chtějí spolehlivý, lehký a dobře vypadající naviják za rozumnou cenu.
- Univerzální muškařský naviják pro pruty v kategorii #7-9
- Vhodný pro těžší říční, jezerní, dravcové a lehčí pobřežní muškaření
- Semi-machined konstrukce s CNC obráběným tlakově litým rámem a cívkou
- Hladká a spolehlivá kotoučová brzda
- Brzdový systém tvořený karbonovými a nerezovými disky
- Large arbor konstrukce pro rychlejší navíjení šňůry
- Dostatečná kapacita pro šňůru WF8 a 130 m backingu
- Otevřený rám pro nižší hmotnost a moderní vzhled
- Rychlé a jednoduché uvolnění cívky pomocí šroubovacího systému
- Vhodný pro začátečníky i zkušené muškaře
- Stylové provedení Cypress ladící s řadou Hero Daddy
| Parametry: | |
| Velikost navijáku | #7-9 |
| Potřebný návin backing | 130 m / 20 lb backing |
| Kapacita | WF8 + 130 m 20 lb backing |
| Hmotnost | 159 g |
| Průměr | 105 mm |
| Šířka | neuvedeno |
| Objem | 100 ml |
| Tělo | tlakově lité / semi-machined |
| Typ rámu | otevřený – Open Rim |
| Brzda | kotoučová brzda – Disc |
| Brzdové disky | karbon / nerezová ocel |
| Barva | Cypress – stylové zelenošedé provedení |
| Pozice kličky | levá/pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Muškařské Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 6417512840224 |
| Aftma: | 7-9 |
Lamson Liquid S #2-4 je ultralehký a vysoce spolehlivý muškařský naviják druhé generace Liquid, který přináší výrazné konstrukční vylepšení oproti první verzi.
Vysoce spolehlivé a výkonné navijáky. Navržené a vyrobené s péčí a citem pro detily, výběrem druhu materiálu a velké zkušenosti v celostvětových muškařských závodech, které...
Hero Fly Reel je spolehlivý muškařský naviják s moderním designem a skvělým poměrem ceny a výkonu. Díky kvalitní konstrukci, nízké hmotnosti a plynulé brzdě je ideální volbou...
Lamson Guru S HD #8-10 je největší model Heavy Duty řady Guru ve výrazné anodizaci Blaze – prémiovém oranžovo-měděném eloxu, který kombinuje odolnost, styl a maximální...
SLA MKII muškařský naviják, který je nadupaný těmi nejnovějšími možnými technickými vymoženostmi současné rybářské mechaniky. Důraz klade hlavně na jemnost, estetiku či design,...
Vision XLV Black #5–6 – moderní muškařský naviják navržený pro nymfování, lov na suchou mušku nebo streamer.
Lamson Liquid S #4-6 je univerzální naviják druhé generace Liquid S-Series, navržený pro pruty 4–6 wt a široké spektrum sladkovodních muškařských technik.
Nová řada navijáků Classic2 je klasickým příkladem toho, proč jsou produkty Snowbee tolik oblíbené. Jsou to produkty špičkové kvality ve střední cenové třídě.
Lamson Remix S –7+ je výkonný a spolehlivý muškařský naviják navržený pro středně těžké rybolovné disciplíny.
Lamson Remix S –5+ je univerzální, technicky precizní muškařský naviják vhodný pro většinu sladkovodních disciplín.
Lamson Liquid S #8-10 je největší a nejvýkonnější model druhé generace Liquid S-Series, navržený pro pruty 8–10 wt a pro lov velkých sladkovodních i mořských ryb.
Lamson Speedster S #6-8 je středně velký model třetí generace řady Speedster, která je navržena s jediným cílem: dosáhnout maximální rychlosti navíjení při minimální...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.