Vision Naviják Hero Grey #7-9
Kód: VHR79GSouvisející produkty
Kvalitní muškařské šňůry, vyrobené nejmodernějšími technologiemi za opravdu dostupnou cenu!
Odolná, vysoce plovoucí univerzální muškařská šňůra s hlavou v popředí.
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Jedna z klasik muškařských šnůr, která nastavila standard pro všechny typy šnůr. Odolnost a všestranný výkon, který trvá více než 50 let.
Detailní popis produktu
Vision Hero Grey #7-9 je univerzální muškařský naviják pro silnější sladkovodní sestavy, který nabízí hladkou kotoučovou brzdu, large arbor konstrukci a moderní šedé provedení za velmi rozumnou cenu.
Řada Vision Hero je oblíbená díky výbornému poměru ceny, výkonu a spolehlivosti. Model #7-9 je větší a silnější varianta vhodná pro těžší říční chytání, jezerní muškaření, lov dravců, mořských pstruhů i lehčí pobřežní použití. Díky kapacitě pro šňůru WF8 a 130 m backingu zvládne i delší výpady bojovných ryb.
Naviják má semi-machined konstrukci s CNC obráběným tlakově litým rámem a cívkou. Kotoučová brzda s karbonovými a nerezovými disky nabízí plynulý chod a dostatečný výkon pro běžné i náročnější sladkovodní muškaření. Large arbor design pomáhá s rychlým navíjením šňůry a nižší pamětí šňůry, zatímco otevřený rám snižuje hmotnost a dodává navijáku čistý moderní vzhled.
- Univerzální muškařský naviják pro pruty v kategorii #7-9
- Vhodný pro těžší říční, jezerní, dravcové a lehčí pobřežní muškaření
- Semi-machined konstrukce s CNC obráběným tlakově litým rámem a cívkou
- Hladká a spolehlivá kotoučová brzda
- Brzdový systém tvořený karbonovými a nerezovými disky
- Large arbor konstrukce pro rychlejší navíjení šňůry
- Dostatečná kapacita pro šňůru WF8 a 130 m backingu
- Otevřený rám pro nižší hmotnost a moderní vzhled
- Dobrá volba pro větší pstruhy, štiky a mořské pstruhy
- Moderní šedé provedení s čistým vzhledem řady Hero
- Vhodný pro začátečníky i zkušené muškaře
| Parametry: | |
| Velikost navijáku | #7-9 |
| Potřebný návin backing | 130 m / 20 lb backing |
| Kapacita | WF8 + 130 m 20 lb backing |
| Hmotnost | 159 g |
| Průměr | 105 mm |
| Šířka | neuvedeno |
| Objem | 100 ml |
| Tělo | tlakově lité / semi-machined |
| Typ rámu | otevřený – Open Rim |
| Brzda | kotoučová brzda – Disc |
| Brzdové disky | karbon / nerezová ocel |
| Barva | Grey – moderní šedé provedení |
| Pozice kličky | levá/pravá |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Muškařské Navijáky |
|---|---|
| EAN: | 6417512847896 |
| Aftma: | 7-9 |
Vision Hero Grey #4-6 je dostupný, spolehlivý a dobře zpracovaný muškařský naviják s hladkou kotoučovou brzdou, velkým arborem a univerzálním využitím pro pstruhové muškaření.
Nová řada navijáků Classic2 je klasickým příkladem toho, proč jsou produkty Snowbee tolik oblíbené. Jsou to produkty špičkové kvality ve střední cenové třídě.
Lamson Liquid S #4-6 je univerzální muškařský naviják druhé generace Liquid, který posouvá možnosti tlakem lité konstrukce na vyšší úroveň.
Inovovaná varianta našeho velmi oblíbeného navijáku Czech Nymph X je ideální v kombinaci s obdobně zbarvenými pruty Czech Nymph X a oblíbenými pruty Champion V 4 v 1.
Vision Merisuola #8-9 je prémiový muškařský naviják určený pro silnější jednoruční pruty, switch pruty a náročnější lov větších ryb ve sladké i slané vodě.
Lamson Speedster S #8-10 je největší model třetí generace Legendární řady Speedster – kompletně přepracované tak, aby poskytovala co nejlepší poměr hmotnosti a rychlosti...
Zcela nový a unikátní muškařský naviják s označením Wychwood RS2. Maximálně odolné tělo za použitý velmi kvalitního hliníku s označením 6061-T6, které je navíc temperováno a...
Lamson Remix S –3+ představuje precizně navržený muškařský naviják vhodný pro technické a jemné rybolovné disciplíny.
Lamson Liquid S #6-8 je výkonný a lehký muškařský naviják druhé generace Liquid S-Series, určený pro pruty 6–8 wt.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.