Simms Tričko Hook & Loop T-Shirt Military Heather
Kód: 14102-914-50Související produkty
Pohodlné a univerzální jogger kalhoty z řady MFT s kapsami na zip a vyztuženými koleny vás udrží v teple a pohodlí na každé výpravě.
Simms Challenger Bib jsou vysoce odolné a funkční rybářské kalhoty s laclem, navržené pro maximální ochranu a pohodlí v náročných podmínkách.
Kalhoty Roxxo od Geoff Anderson vypracovaný sportovní střih s kvalitní látkou předurčuje kalhoty nejen ke každodennímu nošení ale také k rybolovu, turistiku nebo outdoor aktivity.
Pokud hledáte opravdu pořádné tepláky, tak tady je máte!
Fox kalhoty z látky Rip Stop s vodním sloupcem 10.000 mm.
Jedinečné kalhoty od značky Fox.
S těmito praktickými odolnými kalhotami budete připraveni na všechno, co vás při rybaření může potkat.
Trakker TechPro Joggers jsou lehké, prodyšné a rychleschnoucí kalhoty pro maximální pohodlí.
Stylové tepláky tmavě zelené barvy poskytující maximální komfort během dní strávených u vody, ale i při jiných volnočasových aktivitách.
Série originálního oblečení určeného speciálně pro ženy se rozrůstá o maximálně komfortní a stylové tepláky QUEEN 4Love, které potěší nejednu rybářku.
Detailní popis produktu
Simms Tričko Hook & Loop T-Shirt Military Heather to je pohodlí, které nepřehlédnete.
Tričko Simms Hook & Loop v barvě Military Heather spojuje klasický styl s volnočasovým vzhledem a přináší skvělý pocit po celý den – ať už jste u vody, na cestách nebo jen tak venku. Vyrobeno z kvalitní směsi 52 % bavlny a 48 % polyesteru, nabízí ideální poměr mezi prodyšností, měkkostí a odolností. Střih trička je pohodlný, ale moderní, takže se hodí jak na ryby, tak i do města.
- Lehký, měkký a rychleschnoucí materiál
- Stylový design s decentním potiskem
- Ideální pro každodenní nošení
- Barva: Athletic Heather (melírovaně šedá)
- Materiál: 52 % bavlna / 48 % polyester
- Údržba: Praní v pračce. Podrobnosti naleznete na štítku uvnitř oděvu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trika, košile |
|---|---|
| Pohlaví: | Pro muže |
Simms Circle Lockup T-Shirt – stylové tričko pro každodenní nošení.
Simms Classic Tackle Tee – nadčasové tričko inspirované rybářskou tradicí.
Typografický kus inspirovaný starými armádními bednami a šablonovou typografií. Vytvořeno ručně řemeslným nožem a akrylovou barvou. Jednobarevný sítotisk s opotřebeným efektem...
Připadejte si cool a chraňte se před škodlivými UV paprsky v tomto stylovém tričku FLATS.
Triko Geoff Anderson je velmi pohodlné, odolné a naztrácí svůj tvar ani po častém praní. Použitý materiál: 100% bavlna.
Lakebed Tričko představuje odklon od našich tradičních designů. Místo typických přírodních odstínů černé a olivové jsme vytvořili tento nenápadný design v šedé barvě.
Tričko z prémiového měkkého a lehkého materiálu pro maximální pohodlí. Jsme si jistí, že tričko z kolekce THE REBELS bude tím nejpříjemnějším tričkem, které jste si kdy oblékli!
HAIR RIG - vlasová montáž! Bez ní by moderní lov kaprů neexistoval. Hotspot Design přichází s dalším tričkem s kultovním motivem!
Kvalitní pánské tričko v černé barvě s naším originálním designem kapří hlavy na zádech.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.