Shimano Naviják Vanford FA 4000
Kód: VF4000ASouvisející produkty
Mikado Prut NSC Travel Spin MH je kompaktní přívlačový prut navržený pro rybáře, kteří vyžadují mobilitu a všestrannost bez kompromisů na výkonu.
Nová generace profesionálních přívlačových prutů Favorite Skyline je navržena především pro lov s měkkými nástrahami na jigových hlavičkách.
Mikado Intro II Power Spin je nejsilnější model z řady Intro II, určený pro práci s těžkými nástrahami a cílený lov velkých dravců.
Mikado Bixlite Power Jigger je přívlačový prut určený pro silovější lov dravců s gumovými nástrahami, kde je klíčový dlouhý dosah, kontrola nástrahy a jistota při záseku.
Favorite Skyline SKY1-902ML je modernizovaný profesionální přívlačový prut navržený především pro lov s gumovými nástrahami na jigových hlavičkách.
Mikado Intro II Power Spin je nejsilnější model z řady Intro II, určený pro práci s těžkými nástrahami a cílený lov velkých dravců.
Mikado Prut LX Legend Spin je prémiový přívlačový prut navržený pro maximální citlivost a přesnost při lovu dravých ryb. Díky moderním technologiím a pečlivě vybraným materiálům...
Krátké pruty určené pro lov na jerkbait na klasický naviják.
Mikado Sasori Spin je velmi atraktivní přívlačový prut určený především pro začínající rybáře, kteří hledají univerzální a zároveň silnější prut pro širší spektrum nástrah.
Prut Favorite Skyline Casting je vhodný pro rybolov jak ze břehu tak z lodě. Hodí se pro chytání s gumovými nástrahami nebo s crankbaity.
Máme pro vás velmi speciální pruty z naší oblíbené řady W2 - vyrobené pro specialisty na candáty!
Mikado Bixlite Zander Spin je výkonný přívlačový prut navržený speciálně pro cílený lov candátů. Díky velmi citlivé vlepené celokarbonové špičce dokáže perfektně přenášet i ty...
Detailní popis produktu
Vanford je jedním z nejcitlivějších přívlačových navijáků Shimano.
Vanford, ideální pro širokou škálu stylů jemného rybolovu, je součástí řady Magnumlite a posouvá hranice lehké technologie a konstrukce a přináší pozoruhodnou jemnost, kterou můžete skutečně cítit a kterou jistě oceníte.
Setrvačnost potřebná k uvedení Vanfordova rotoru do pohybu je téměř nepostřehnutelná. Je těžké popsat ten pocit, ale vyberte si jeden a hned budete vědět, co máme na mysli. S citlivostí a lehkostí přichází kontrola as kontrolou přichází lepší rybaření a větší úspěch. Je to win-win, a pokud jde o lehké rybářské sestavy s návnadou, je jen velmi málo, co může konkurovat Vanfordu. Zkombinujte jej s jakýmkoli vysoce kvalitním jemným návnadovým prutem a okamžitě zlepšíte rovnováhu, což vám umožní lépe, déle a zvýší váš požitek na vyšší úroveň, než jste si mysleli, že je možné.
Citlivost Vanfordu je částečně důsledkem druhé generace rotoru Magnumlite, který je spolu s tělem vyroben z exkluzivního kompozitního materiálu Shimano Ci4+. To je také důvod, proč je naviják v ruce tak lehký. Interně HAGANE Gear, MicroModule II, X-SHIP, InfinityDrive, InfinityXross a Silent Drive bezproblémově spolupracují a poskytují plynulost a klamné množství výkonu. Vanford je také vybaven pokročilou brzdou Shimano Duracross, která poskytuje výjimečnou a přesnou kontrolu při zdolávání tvrdých bojových ryb. Pro bezproblémové vedení vlasce Anti-Twist Fin kontroluje tlak na vlasec, který prochází válečkem vlasce na cívku a je zvláště výhodný při lovu s velmi lehkými nástrahami.
Technologie:
Nová konstrukce MAGNUMLITE ROTOR umožňuje nebývale lehký a citlivý návin. Profil rotoru - který byl dříve symetrický - je nyní asymetrický a mechanismus ramene zádržného mechanismu - dříve umístěný na stejné straně jako válec vlasce - byl přesunut na opačnou stranu. Dále byl odlehčen ukladač vlasce, který byl vyroben z titanu a tloušťka stěny rotoru byla optimalizována, aby se úspěšně snížila setrvačnost otáčení.
DURACROSS poskytuje hladký, spolehlivý výkon a neuvěřitelnou odolnost. Materiál je zesílen vplétáním nových vláken ve směru kolmém na směr vláken, z nichž jsou vyrobeny běžné podložky. Podařilo se nám zvýšit odolnost proti oděru více než 10krát.
SILENTDRIVE - Základní konstrukce a díly souvisejících s pohonem byla přezkoumána jeden po druhém, aby se do nejmenších detailů omezilo drobné chrastění, mezery a chvění mezi díly. Zajišťuje plynulé a tiché otáčení cívky.
Převodník MICROMODULE Gear II byl vyvinut díky jedinečné výrobní technologii společnosti Shimano a nejmodernějšímu designu povrchu zubů převodníku. Povrchy hnacího a pastorkového ozubeného kola byly od základu analyzovány a aktualizovány v rámci snahy společnosti Shimano o dokonalost, aby se dále zlepšil pocit hladkého ozubení a snížil se hluk při navíjení.
CI4 je pryskyřičný materiál vyztužený uhlíkovými vlákny, který je lehčí a má vyšší pevnost než běžný pryskyřičný materiál. CI4+ je zdokonalenou verzí původního materiálu CI4. oproti původnímu materiálu CI4 byla výrazně zlepšena tuhost a odolnost při zachování lehkosti materiálu, což umožnilo snížit rozměry a hmotnost navijáku.
INFINITYXROSS poskytuje vynikající odolnost převodovky díky špičkovému designu a nejmodernější výrobní technologii. Pokroky v konstrukci zubů ozubených kol zlepšují povrchový kontakt a záběr mezi hnacím a pastorkovým ozubeným kolem. Tato revoluční konstrukce účinně rozkládá zatížení působící na povrch zubu ozubeného kola na větší plochu, čímž zabraňuje poškození v namáhaných bodech a zároveň výrazně zvyšuje celkovou odolnost ozubeného kola.
Technologie INFINITYDRIVE je vyspělá konstrukce, která zajišťuje nižší tření a lehčí navíjení. Ozubené kolo pastorku je podepřeno hřídelem cívky namísto ložiska pastorku na straně cívky. Rotační odpor ozubené části byl snížen, aniž by byla ohrožena pevnost převodu.
X SHIP zajišťuje zvýšenou odolnost převodů. Díky tomu, že je pastorek na obou koncích podepřen ložisky, udržuje přesnou souosost s hnacím ozubeným kolem. Tato zvýšená podpora umožňuje, aby ozubená kola zůstala ve stejné poloze i při největším zatížení. Technologie X-Ship také eliminuje tření mezi hřídelí cívky a převodovkou, což přináší rybářům další výhody v podobě lepšího výkonu při nahazování lehčích nástrah.
Ozubené kolo HAGANE Drive Gear se vyrábí technologií kování za studena bez nutnosti dalšího obrábění. To zajišťuje dlouhotrvající hladkost, pevnost, lehkost a výkon v samotném srdci navijáku. Tradiční tlakově lité, strojově opracované převody jsou při velkém zatížení méně odolné.
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 4000 |
| Převod | 5,3:1 |
| Počet ložisek | 7+1 |
| Kapacita | 180 m/0,30 mm |
| Návin na otáčku kličky | 87 cm |
| Hmotnost | 215 g |
| Brzdná síla | 11 kg |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední brzda |
|---|---|
| EAN: | 022255289962 |
| Velikost cívky: | 4000 |
| Počet ložisek: | 7+1 |
| Převodový poměr: | 5,3:1 |
Přívlačový naviják 24 Luvias LT je lehčí, citlivější a výkonnější.
Vlajková loď našich přívlačových navijáků, navržená s využitím nejnovějších a nejlepších technologií dostupných na trhu.
Navijáky řady GXS se skvěle hodí na lehčí položenou, feeder či přívlač.
Řada Nova představuje spolehlivé, nekomplikované vybavení dostupné pro každého rybáře.
LX NG je pokročilý naviják pro nejnáročnější rybáře.
Mikado Naviják Shinju N.G. 2004 FD je kompaktní naviják nové generace SHINJU s přesnou přední brzdou, kvalitním převodem a celkem 4 ložisky (3+1).
O řadě Fierce IV lze hovořit jako o stálici mezi smekacími navijáky u značky Penn.
Navijáky řady GXS se skvěle hodí na lehčí položenou, feeder či přívlač.
Navijáky SPIKE S je řada spolehlivých, vysoce kvalitních spiningových navijáků speciálně navržených pro lov okounů a candátů. Jsou silné a tuhé, mají velmi plynulou rotaci a...
Thoriz je jako stvořený pro naši nejprodávanější řadu prutů SG4.
Tento všestrammý naviják je navržen s využitím nejnovějších technologií a lehkých materiálů.
Mikado Naviják Shinju N.G. 5004 je kompaktní naviják nové generace SHINJU s přesnou přední brzdou, kvalitním převodem a celkem 4 ložisky (3+1).
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.