Semperfli Umělé Vlákno Polyyarn Hot Pink
Kód: CPYN000HPISouvisející produkty
Na papírovém archu jsou nalepeny dvě velikosti syntetických odraných brků. Menší je ideální pro dokonalá tělíčka suchých mušek, větší zase na líčka pakomárů a tělíčka nymf.
Detailní popis produktu
Semperfli Poly-Yarn Hot Pink je plovoucí syntetické vlákno určené pro vázání suchých mušek, indikátorů, parachute postů a dalších vzorů, u kterých je důležitá výborná viditelnost a vztlak.
Materiál je tvořen souvislým nespojeným vláknem, díky čemuž se s ním velmi dobře pracuje a lze jej snadno tvarovat podle potřeby. Poly-Yarn je lehčí než voda, takže pomáhá mušce držet se na hladině. Výrazná růžová barva Hot Pink je ideální pro dobře viditelné indikátory, zádové části, posty u parachute mušek nebo jako atraktivní detail u různých vzorů.
- plovoucí syntetické vlákno pro vázání mušek
- výrazná barva Hot Pink pro skvělou viditelnost
- vhodné pro parachute posty, indikátory a tělíčka mušek
- lze použít také jako dubbingový materiál
- souvislé nespojené vlákno pro snadné tvarování
- nižší hustota než voda pomáhá udržet mušku na hladině
- ideální pro suché mušky a signalizační prvky
| Parametry: | |
| Výrobce | Semperfli |
| Typ materiálu | syntetické plovoucí vlákno |
| Model | Poly-Yarn |
| Barva | Hot Pink |
| Hustota | 0,91 |
| Vlastnost | plovoucí materiál, lehčí než voda |
| Použití | suché mušky, parachute posty, indikátory, tělíčka, dubbing |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příze na Křidélka |
|---|---|
| EAN: | 886741057141 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.