Relax Gumová Nástraha Kopyto S079
Kód: BLS6-S079-BSouvisející produkty
Vyzkoušená wolframová hlavička s velice ostrým a také tenkým bezprotihrotým háčkem se speciálně prodlouženým jehlovým hrotem.
Jig STRONG je série robustních jigových hlaviček navržených především pro mořský rybolov a lov trofejních dravců.
Úspěch v rybaření spočívá v pozornosti k detailu – dokonce i u malých předmětů, jako jsou jigové hlavičky.
Velikost #2 je určena pro menší umělé nástrahy (3-5cm). Série nabízí váhové varianty: 3, 5 a 7 gramů.
Jigextra je kvalitní Japonský jigový háček GAMAKATSU, povrchová úprava black nickel.
Zavrtávačka s hlavičkou napodobujíci rybu určený pro vertikální techniku.
Jig STRONG je série robustních jigových hlaviček navržených především pro mořský rybolov a lov trofejních dravců.
Trojúhelníkové hlavy JAWS jsou vyrobeny pro použití s nástrahami typu smáček.
Jigové hlavičky SICKLE jsou prvotřídním produktem klasického tvaru s vysokou ostrostí a hrotem tvaru ORLÍHO DRÁPKU.
Velikost háčku 6/0. Série nabízí váhové varianty: 10 ,14, 17, 21 a 28 gramů.
Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov predátorů!
Velikost #1 je určena pro menší umělé nástrahy (3-5cm). Série nabízí váhové varianty: 3, 5 a 7 gramů.
Detailní popis produktu
RELAX Kopyto je původní nástraha vyvinutá Witoldem Kowalczykem na počátku 90. let. Od té doby se stala světoznámou klasikou mezi gumovými nástrahami. S jejím použitím mají zkušenosti nejen milovníci lovu našich dravých sladkovodních ryb, ale i lovci na studeném i teplém moři.
Tělo ve tvaru V a ocásek s náběhem těla vytvářejí při vedení této nástrahy nezaměnitelný pohyb.
Tato velice efektivní umělá nástraha je vyrobená z vysoce odolné, ohebné, měkoučké gumové směsi. Použitý materiál odolá i vícenásobnému útoku dravce.
Po zastavení a dopadnutí na dno se nástraha vztyčí směrem k hladině a nastavuje se tak dravci v lepší pozici k uchopení a záběru. Perforovaný ocásek nástrahy je zakončený kopýtkem, které svým pohybem rafinovaně dráždí dravce k útoku.
Nástraha Relax Ripper Kopyto je vhodná pro přívlač na lov většiny dravých ryb, největších úspěchů s ní lze dosáhnout při lovu candátů a okounů.
Ideálně nastražujeme na jigovou hlavičku či čeburašku a háček . Dodáváme v mnoha barevných variantách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kopyta, Shady, Rippery |
|---|
Nástraha napodobující vranku určená pro lov candátů a okounů.
Legendární, gumová nástraha z nabídky Fox Rage ještě více zvyšuje atraktivnost a to zavedením tří nových ultra UV barev: UV Green Pumpkin, UV Hot Olive and UV Sun Dance.
Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky průchozímu uchycení nástrahy na fluorocarbonový návazec nebo lanko dochází po záběru k jejímu...
Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový ocásek.
Nástraha vhodná na lov candátů, okounů i štik. Její velké kopýtko a agresivní pohyb vydávají ve vodě silné vibrace a lákají dravce i z velké vzdálenosti.
Brilantní nástraha Fox Rage Zander Pro Shad nyní nabídne mnohem více a to díky třem novým Ultra UV vzorům.
Gumová nástraha Keitech Easy Shiner je zřejmě tou nejznámější nástrahou z dílny Japonské značky Keitech.
Srkze novou technologii vizuální přitažlivosti, přináší tyto Ultra UV nástrahy rybářům neuvěřitelnou změnu oproti předešlým typům.
Nástraha vhodná pro lov candátů, okounů i štik. GBump má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar tělíčka. Tělíčko je doplněno o kopýtkový ocásek.
Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění.
Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb.
Osvědčený Prorex Slim Shady od společnosti DAIWA je nyní k dispozici také v realistickém provedení 3D Live Print.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.