MS Range Prut Prime-X Feeder 3,8m 80g 3+4-díl
Kód: 5550380Související produkty
Velice kvalitní feederová špička je vyrobena z materiálu GlassCarbon. Špička má 6 oček a délku 51cm. Náhradní feederová špička Light.
Náhradní feederové špičky k prutům Delphin Rewir Picker.
Náhradní špičky k prutu Delphin Opium Inova.
Set 2 ks špiček pro prut Feedera.
Sada 4 kusů Feederových špiček k prutu River Trophy od značky Delphin.
Velice kvalitní feederová špička je vyrobena z materiálu Carbon. Špička má 6 oček a délku 51cm. Náhradní feederová špička Heavy.
Velice kvalitní feederová špička je vyrobena z materiálu Carbon. Špička má 6 oček a délku 51cm. Náhradní feederová špička Medium.
Stardantní feederové špičky z kompozitního plného materiálu se spodním průměrem 3,47 mm osazené většími očky určené na delší odhozy.
Náhradní feederové špičky k prutům Delphin Queen Feeder.
Náhradní feederové špičky k prutu Delphin Wasabi Feeder NXT.
Detailní popis produktu
Prime-X Feeder je vynikající feederový prut, který má dokonalou akci.
Je vyrobený za pomoci nejmodernějších technologií z kvalitních uhlíkových vláken lisovaných pod tlakem 30 – 40 tun. Je osazen sedlem navijáku Fuji a SIC očky typu K. Součástí prutu jsou čtyři výměnné uhlíkové špičky 1,5 ; 2 ; 3 a 5 oz.
- průměr špičky: 3,50 mm vysoce komprimovaný uhlíkový materiál
- SIC očka typu K včetně
- 4 vyměnitelných špiček
- sedlo navijáku Fuji
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,8 m |
| Akce prutu | 80 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 133 cm |
| Typ oček | SiC |
| Typ rukojeti | kombinovaná korek/EVA |
| Hmotnost prutu | 268 g |
| Počet špiček | 3ks-1,5 ; 2 ; 3 a 5 oz. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Feederové Pruty |
|---|---|
| EAN: | 4039507256418 |
| Počet dílů: | 3+4 |
| Akce prutu: | 80g |
| Délka prutu: | 3,8m |
Mikado Trython Tele Feeder je kompaktní teleskopický feederový prut, který ocení každý rybář hledající praktické a spolehlivé vybavení.
Mikado Sasori Tele Feeder je klasický feederový prut v teleskopickém provedení, navržený pro lov na řekách a použití těžších krmítek.
Mikado Sensual NG Heavy Feeder je relativně lehký, ale velmi výkonný feederový prut určený pro lov v řekách se středním až silným proudem.
Dokonale vyvážený feederový prut vyznačující se rychlostí, pevností a mnoha prémiovými vlastnostmi, za které by se nemuseli stydět ani pruty z těch nejvyšších cenových kategorií.
UV II Heavy je těžší verze prutů založená na osvědčených prutech Ultraviolet.
Pruty INTENZE Method jsou navrženy na Method feeder pro ty, kteří hledají pruty s pevným a dobře vyváženým blankem a spolehlivou, citlivou akcí.
Mikado Noctis X Lite Classic Lake Feeder je špičkový prut navržený pro jemný feederový rybolov na jezerech a rybnících.
Katsudo Distance Feeder jsou moderní pruty na dlouhé vzdálenosti vyrobené z vysoce kvalitního 30T karbonu.
Mikado Prut Toxy Power Feeder je výkonný feederový prut navržený pro rybáře, kteří hledají optimální kombinaci citlivosti, pevnosti a přesnosti při lovu na feeder.
Prut určený pro lov velkých ryb na velké vzdálenosti, především v komerčním rybolovu.
Mikado Intro II Medium Feeder je moderní a univerzální feederový prut, který si rychle získal oblibu mezi rybáři.
Mikado Trython Tele Feeder je kompaktní teleskopický feederový prut, který ocení každý rybář hledající praktické a spolehlivé vybavení.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.