Mivardi Prut Enigma Feeder 3,9m 40-120g 3+3-díl
Kód: MIV-ENF390SHDetailní popis produktu
Precizně zpracovaný feederový prut s akcí typu MEDIUM a nově i ve verzích HEAVY a SUPER HEAVY.
Je vybavený třemi přesně kalibrovanými špičkami, anatomicky tvarovanou rukojetí a precizní povrchovou úpravou. Ve své cenové kategorii nabízí zcela nový rozměr kvality. Tenký a rychlý blank z ExHRC70 carbonu umožňuje dosažení nízké hmotnosti a vynikající akce.
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,9 m |
| Akce prutu | 40-120 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 137 cm |
| Typ rukojeti | kombinovaná korek / EVA pěna |
| Hmotnost prutu | neuvedeno |
| Počet špiček | 3 ks- 1 oz, 2 oz, 3 oz |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 2000020808226 |
| Počet dílů: | 3+3 |
| Akce prutu: | 120g |
| Délka prutu: | 3,9m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká firma zaměřená na výrobu rybářské bižuterie, boilies, pelet a krmítkových směsí pro naprostou většinu způsobů rybolovu. Mivardi má kompletní sortiment od pouzder na pruty přes lehátka až po bivaky
