Mikado Prut Bixlite Jerk Spin 1,95m 20-60g 2-díl
Kód: WAA958-195Související produkty
Všestranný model Stradic nabízí výjimečný výkon a záviděníhodnou kombinaci síly, kultivovanosti a hladkosti.
Twin Power XD je nejodolnější model řady Magnumlite od Shimano, navržený pro maximální pevnost a životnost ve své třídě.
ZFISH Navijáky Striker ST, je nový celokovový, přívlačový naviják, který ale lze bez problémů využít při plavané nebo lehčím feederu.
Daiwa přichází s inovovaným Certate 2024, který je ještě lepší, hezčí a hlavně lehčí a to díky technologii LT – LIGHT & TOUGH.
DAIWA 26 Crossfire LT přináší moderní koncept AIRDRIVE Design do cenově dostupné řady, aniž by slevila z funkčnosti a spolehlivosti. Tento naviják je ideální volbou pro...
Navijáky řady GXS se skvěle hodí na lehčí položenou, feeder či přívlač.
Kultovní přívlačový naviják „Slim Jim“ ve verzi PRO. Moderní design, kvalitní materiál včetně kvalitních kuličkových ložisek a brzda vybavená teflonovými kotouči jsou hlavními...
Smekací navijáky Iron Claw PRO jsou navrženy tak, aby odpovídaly řadě prutů Iron Claw PRO.
Představujeme vám Westin W3 Smekací navíják: výkon pevný jako skála s nepřekonatelnou odolností.
Inovovaný Penn Slammer IV je nabitý více funkcemi než kdykoli předtím.
Thoriz je jako stvořený pro naši nejprodávanější řadu prutů SG4.
Detailní popis produktu
Krátké pruty určené pro lov na jerkbait na klasický naviják.
Rychlý, dynamický blank vám umožní nahazovat těžké nástrahy a dát jim správnou akci. Dostatečná síla v rukojeti zaručuje spolehlivé zdolání ryby za všech podmínek!
| Parametry: | |
| Délka prutu | 1,95 m |
| Akce prutu | 20-60 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 101 cm |
| Počet oček | 8 |
| Typ oček | SiC |
| Typ rukojeti | dělená EVA pěna |
| Hmotnost prutu | 167 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové Pruty |
|---|---|
| EAN: | 5900637103318 |
| Počet dílů: | 2 |
| Akce prutu: | nad 51g |
| Délka prutu: | 2m |
| Úroveň vybavení: | Za lidovku |
Mikado M-Craft Atto je extrémně jemný přívlačový prut určený pro lov s mikro nástrahami a maximální citlivost při každém kontaktu s rybou.
Mikado Prut Jaws Light River je lehký a citlivý přívlačový prut navržený speciálně pro rybolov na menších řekách, potocích a jiných tekoucích vodách.
Mikado Prut NSC N.G. Finesse Spin je špičkový přívlačový prut navržený pro techniky přívlače, kde je klíčová citlivost, přesnost a rychlá reakce.
Nejsilnější varianta teleskopického přívlačového prutu ze série Sasori.
Kompaktní, teleskopické přívlačové pruty z mimořádně cenově dostupné řady Sasori.
Velmi elegantní, moderní a stylová verze prutu Bixlite, navržená s ohledem na rybářky.
Heavy Hunter je prut vyrobený pro největší nástrahy a rekordní dravce.
Silný, čtyřdílný vláčecí prut určený pro lov se středními a velkými nástrahami. Ideální pro letní expedice.
Rozšíření velmi populární série Bixlite, delším a silnějším modelem pro lov velkých dravců.
Mikado Bixlite Light Spin je lehký přívlačový prut určený především pro jemnější techniky lovu.
Mikado Bixlite Jigger Spin je ultra lehký přívlačový prut navržený pro maximální citlivost a přesnou práci s měkkými nástrahami.
Krátké pruty určené pro lov na jerkbait na klasický naviják.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.