JRC Plovák Cocoon 2G Net Float Slim
Kód: 1552893Související produkty
Plovoucí sak dodávaný v pouzdru se stahovací šňůrkou.
Vážící sak pro krátkodobé sakování úlovku do doby, než si nachystáte pomůcky pro fotografování a vážení.
Prostorný vezírek se čtyřmi kruhy, vybavený mimořádně odolnou, pogumovanou síťkou s velkými oky, která je maximálně šetrná k rybám.
Další více účelový produkt od Wychwoodu si říká Carp Sack Weigh Sling. Vyroben z příjemného a měkkého materiálu, který je velmi příjemný a přátelský k rybě.
Velká vážící taška by měla být jednou z nepostradatelných částí vaší výbavy při lovu velkých kaprů.
ZFISH Vezírek Keep Net R-Mesh je vezírek s rychleschnoucí, ale hlavně šetrnou pogumovanou síťkou.
Vážící sak, který lze použít i jako přechovávací plovoucí sak pro nezbytně nutnou dobu.
Klasický vezírek k uchování úlovku, který je vyroben z nové rychleschnoucí tkaniny.
Lehký a kompaktní sak pro vážení a vypouštění ulovených ryb.
Pečlivě navržená verze osvědčeného kaprařského saku typu Recovery Sling se super měkkou síťovinou.
Perfektní Eco sak pro přechovávání ulovených kaprů.
Plovoucí sak dodávaný v pouzdru se stahovací šňůrkou.
Detailní popis produktu
Díky této šikovné vychytávce sa Vám nemůže stát, že podběrák utopíte.
Doporučujeme především rybářům, kteří k lovu využívají člun a podebírají ryby z člunu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plováky, Náhradní síťky, Obaly |
|---|---|
| EAN: | 043388481498 |
| Značka: | JRC |
Kvalitní nylonová pogumovaná síťka, která má očka o průměru 8mm. Určená na sklopné podběráky s délkou ramen 70x70cm.
Elastický pásek na podběrák
Úzký, kompaktní plovák na podběrák, který udrží podběrák na hladině při podebírání a elastický popruh na síť napomůže, aby se síť nezachytávala o větve a vodní rostliny pod...
Zapomeňte na obavy z transportu mokrého a často nepříjemně zapáchajícího podběráku.
Pasuje a bude nadnášet většinu moderních, kaprových podběráků. Designován k nadnášení kříže podběráku, což usnadní podebírání ryby.
Pasuje a bude nadnášet většinu moderních, kaprových podběráků. Designován k nadnášení kříže podběráku, což usnadní podebírání ryby.
Originální náhradní síťka k podběráku CamoCODE je jemně pletená síť od firmy Mivardi pro kaprařský podběrák o rozměrech ramen 100x100 cm.
Plovák pro podběrák FLOW se hodí téměř ke každému standardně prodávanému rybářskému podběráku.
Bezpečná podpěra udrží podběrák nad hladinou.
Velmi chytrá součást výbavy, kterou lze použít i jako krátkodobý přechovávač úlovku, pokud potřebujete čas na nachystání kamery nebo váhy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.