Fox Prut Horizon X4-S Full Shrink 2,4-3m 8-10ft 3lb 2-díl
Kód: CRD375Související produkty
Ultegra FD představuje vrchol ve střední cenové kategorii navijáků Shimano, obsahují špičkové technologie a výjimečný poměr cena/výkon.
A máme tu další generaci navijáků Riot Big Pit. Stejná řada v jiném barevném provedení.
Shimano tašky jsou velmi funkční a ideální pro všechny typy rybářských situací. Nyní jsou vylepšeny o odolný voděodolný materiál 420D 600x300 a mají zesílené ramenní popruhy.
Tyto nové navijáky vychází z našich osvědčených a kultovních navijáků Riot Big Pit.
Tento naviják rozhodně uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších kaprařů.
Evoluce renomované série pokračuje! Všestranný přívlačový naviják Ceymar A překoná vaše očekávání.
Vysoce jakostní sladkovodní kaprařský naviják, osazený cívkou LC (long cast), šnekovým posuvem, karbonovým tělem s mimořádně odolným mechanizmem.
Produkty z řady Jaws již léta zaručují velmi vysokou kvalitu v nejlepším poměru ceny a kvality a nejinak je tomu i tentokrát.
Mikado INAZUMA je moderní naviják navržený pro náročné rybáře, kteří požadují plynulý chod, pevnou konstrukci a vysokou odolnost.
Technologicky vyspělý kaprařský naviják s ultra pomalou oscilací a přesným ukládáním vlasce.
Mikado Naviják Sasori je univerzální a spolehlivý naviják vhodný pro různé techniky sladkovodního rybolovu, včetně plavané, lehké přívlače nebo klasického lovu na položenou.
Detailní popis produktu
Pruty X4 S využívají, kvalitnější vysoce modulovaný uhlík doplnění opletem z 2K uhlíku, výsledkem je lehký blank s velmi rychlou akcí.
Klasické komponenty na ohromujícím lesklém povrchu doplněném o decentní detaily krásně zakončující vzhled této série.
- Lehký a rychlý blank z vysoce modulovaného uhlíku pro dlouhé a přesné náhozy a dokonalý požitek ze zdolávání
- Uhlíková tkanina s mnoho směrnými vlákny omezuje kroucení blanku při nahazování
- Očka proti zamotání s keramickými vložkami omezují tření, hladce vedou vlasec a zlepšují zdolávání ryb
- Kompletně ovinuté 2k uhlíkem
- Ohromující lesklá povrchová úprava
- Sedlo navijáku 18mm Fuji DPS
- Kouřově šedé spojky a omotávky
- Nenápadné detaily
- Rukojeť s japonským smršťovacím ovinem
- Pruty v délce 10ft osazené sadou oček 40mm až 12mm
- Pruty v délce 12ft osazené sadou oček 50mm až 16mm
- Pruty v délce 13ft osazené sadou oček 50mm až 16mm
- K dostání v provedeních: 10ft 3lb, 10ft 3,5lb, 12ft 3lb, 12ft 3,25lb, 12ft 3,5lb, 13ft 3,5lb, 13ft 3,75lb, 8-10ft 3lb a 8-10ft 3,5lb
| Parametry: | |
| Délka prutu | 2,4-3 m 8-10 ft |
| Akce prutu | 3 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 127 cm |
| Počet oček | 6 |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Hmotnost prutu | neuvedeno |
| Naváděcí očko | 40 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dělené |
|---|---|
| EAN: | 5056212189151 |
| Počet dílů: | 2 |
| Akce prutu: | 3lb |
| Délka prutu: | 2,4-3m 8-10ft |
Klasické komponenty na ohromujícím lesklém povrchu doplněném o decentní detaily krásně zakončující vzhled této série.
Pruty X4 S využívají, kvalitnější vysoce modulovaný uhlík doplnění opletem z 2K uhlíku, výsledkem je lehký blank s velmi rychlou akcí.
Pruty X4 S využívají, kvalitnější vysoce modulovaný uhlík doplnění opletem z 2K uhlíku, výsledkem je lehký blank s velmi rychlou akcí.
Pruty X4 S využívají, kvalitnější vysoce modulovaný uhlík doplnění opletem z 2K uhlíku, výsledkem je lehký blank s velmi rychlou akcí.
Při výrobě prutů X4-S se používají vylepšené lehké a velmi rychlé blanky z kvalitnějšího vysoce modulového uhlíku s kompletním opletem 2K uhlíkem.
Při výrobě prutů X4-S se používají vylepšené lehké a velmi rychlé blanky z kvalitnějšího vysoce modulového uhlíku s kompletním opletem 2K uhlíkem.
Při výrobě prutů X4-S se používají vylepšené lehké a velmi rychlé blanky z kvalitnějšího vysoce modulového uhlíku s kompletním opletem 2K uhlíkem.
Pruty X4 S využívají, kvalitnější vysoce modulovaný uhlík doplnění opletem z 2K uhlíku, výsledkem je lehký blank s velmi rychlou akcí.
TX5 dokonale zapadá do vysoce ceněné řady prutů Tribal Specimen. Jeden z nejlépe vypadajících kaprových prutů na trhu, je nabitý nejnovější karbonovou technologií a nabízí...
Pruty X3-S nabízejí neuvěřitelnou funkčnost za peníze, jsou vyrobené z vysoce modulovaného uhlíku, lehký blank poskytuje vynikající univerzálnost použití.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Věhlasná anglická firma vyrábějící prvotřídní vybavení té nejvyšší kvality pro kapráře.
Firma Fox už ale není pouze symbolem pro kapráře: dceřiná značka MATRIX prezentuje výrobky pro vyznavače feederu a plavané a značka RAGE se věnuje vybavení pro lov dravců.

- Název společnosti: FOX International Group Ltd
- Sídlo společnosti: Ulice: Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie
- E-mail: compliance-europe@ratheroutdoors.com
| Výrobní společnost : | FOX International Group Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, Poštovní směrovací číslo: 2340, Město: Beerse, Země: Belgie |
| E-mail : | compliance-europe@ratheroutdoors.com |