Flajzar Nabíječka na Lithiová Baterie CR425 - 3V
Kód: NABCR425Související produkty
Unikátní miniaturní elektronický signalizátor pro noční lov na FEEDER, trvale svítí červené světlo, záběr signalizuje problikávající zelené světlo
Nejlepší lehátko v poměru cena/výkon na rybářském trhu.
Řada Voyager je extrémně pohodlná řada vyrobená tak, aby vyhověla našim náročným standardům.
Spacák „Big Snooze“ se stal synonymem pro pohodlí a teplo při spánku, a nyní, mnoho let po uvedení prvního spacáku na trh, vám přinášíme i lehátko Big Snooze.
Nejlepší lehátko v poměru cena/výkon na rybářském trhu.
Detailní popis produktu
USB nabíječka spárovaná na použití s bateriemi CR425. Při 100% vybití baterie trvá její dobití 4-8hodin. Baterii lze nabíjet přes více než 100 cyklů.
- Materiál: Vysoce pevný plast
- Rozměr: (D x Š) 5cm x 2,4cm
- Barva: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektronika, Powerbanky, Solární panely |
|---|---|
| EAN: | 8594073548764 |
Představujeme vám Foldable Solar System, přenosný solární panel navržený speciálně pro outdoorové aktivity. S tímto kompaktním a výkonným zařízením budete mít neustále k...
Nabíjecí kabel USB-C s výstupem USB-C s podporou technologie Power Delivery pro použití s produkty řady RidgeMonkey Vault C-Smart.
Ideální zdroj pro nabíjení různého elektrického příslušenství na rybách.
Nabíjecí kabel USB-C s výstupem USB-C s podporou technologie Power Delivery pro použití s produkty řady RidgeMonkey Vault C-Smart.
Bezdrátové nabíjení kompatibilní s nejnovějšími telefony.
Totalsolar 100 disponuje nejnovější přenosnou a skládací solární technologií doplněnou o solární články, které jsou mnohem lepší než jakékoli jiné solární články.
Delphin Ventix je ideálním doplňkem pro každého milovníka kempování.
Set baterií a USB nabíječky pro Flajzar FEEDER (FED)
Ideální zdroj pro nabíjení různého elektrického příslušenství na rybách.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.