Delphin Naviják FireX 4T 4000
Kód: 101004594Související produkty
Náhradní cívka k navijáku FireX.
Velmi elegantní, moderní a stylová verze prutu Bixlite, navržená s ohledem na rybářky.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Černý matný prut s úhledným sotva znatelným logem a jednoduchou rukojetí posouvá důraz z designu na samotný prut. Ale také díky tomu prut vyniká nad ostatními na trhu.
Prut Totem od značky Favorite je určený k lovu okounů, štik nebo candátů. Vhodný jak pro lov jigováním tak s voblerem či rotačkou.
Favorite Blue Bird je klasický prut s dutou špičkou, který se používá k lovu okouna na různé gumové nástrahy.
Crazy Fish Nano Zero to je lahůdka pro milovníky ultra lehké přívlače. Vhodné pro marmyšku, malé plandavky či rotačky.
Prut je vyvinut pro amatérské rybáře, kteří mají rádi světlé a elegantní provedení přívlačových prutů pro lov především pstruhů.
Crazy Fish Nano One to je pravý požitek ze souboje s rybou. Vhodný na malé rotačky, plandavky či malé gumové ultralehké nástrahy.
Tento prut je to dokonalý nástroj pro jigging. Řada PERFECT JIG se skládá z prutů od ultralehkých až po těžké jigovací.
Tento prut je to dokonalý nástroj pro jigging. Řada PERFECT JIG se skládá z prutů od ultralehkých až po těžké jigovací.
Mikado Prut NSC N.G. Power Spin je výkonný přívlačový prut určený pro lov větších dravců, jako jsou štiky, candáti nebo boleni. Díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům...
Detailní popis produktu
Univerzální naviják nabízející vynikající výkon a vlastnosti v porovnání s jinými navijáky ve stejné cenové třídě.
Převodový poměr 5.1:1 při velikostech 2T a 3T, resp. 5.5:1 při velikostech 4T, 5T a 6T zajišťuje optimální návin na jedno otočení, což oceníte při stahování montáží nebo vedení nástrahy při přívlači.
O hladký a trvanlivý chod se postará soustava až 6 kvalitních kuličkových ložisek (5+1). Černá kovová cívka s efektními oranžovými výřezy a linií na přední hraně je dostatečně hluboká a tedy pojme potřebné množství vlasce pro různé rybolovné techniky.
FireX disponuje citlivou přední brzdou, tedy budete mít zdolávání pod kontrolou a ve vašem podběráku skončí nejedna pěkná ryba. Kovová klika je ukončena ergonomicky tvarovanou gumovou rukojetí, která se příjemně drží v ruce a zvládnete s ní i celodenní vycházky k vodě bez jakýchkoli problémů.
Naviják je laděn do matné černé barvy se stylovými výřezy a výraznými oranžovými doplňky, což z něj činí zajímavý kousek a rozhodně zkrášlí sestavu nejednoho rybáře.
Kapacita cívky:
- FireX 2T DP: 0.18 mm/240 m, 0.20 mm/200 m, 0.22 mm/160 m
- FireX 3T DP: 0.20 mm/310 m, 0.22 mm/250 m, 0.25 mm/200 m
- FireX 4T DP: 0.22 mm/430 m, 0.25 mm/330 m, 0.28 mm/270 m
- FireX 5T DP: 0.25 mm/490 m, 0.28 mm/390 m, 0.30 mm/340 m
- FireX 6T DP: 0.28 mm/520 m, 0.30 mm/450 m, 0.32 mm/400 m
| Parametry: | |
| Velikost cívky | 4000 |
| Převod | 5,5:1 |
| Počet ložisek | 5+1 |
| Kapacita | 330 m / 0,25 mm |
| Návin na otáčku kličky | neuvedeno |
| Hmotnost | 343 g |
| Brzdná síla | neuvedeno |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední brzda |
|---|---|
| EAN: | 8586018517188 |
| Velikost cívky: | 4000 |
| Počet ložisek: | 5+1 |
| Převodový poměr: | 5,5:1 |
Univerzální naviják nabízející vynikající výkon a vlastnosti v porovnání s jinými navijáky ve stejné cenové třídě.
Univerzální naviják nabízející vynikající výkon a vlastnosti v porovnání s jinými navijáky ve stejné cenové třídě.
Univerzální naviják nabízející vynikající výkon a vlastnosti v porovnání s jinými navijáky ve stejné cenové třídě.
Univerzální naviják nabízející vynikající výkon a vlastnosti v porovnání s jinými navijáky ve stejné cenové třídě.
Prorex X LT - design Airdrive za špičkovou cenu!
Ninja LT je následníkem legendárního navijáku Ninja A. Nový Ninja LT vás přesvědčí nejen svým atraktivním vzhledem, ale také svými technologickými vlastnostmi.
23' Lexa naviják s kovovým tělem a designem Airdrive. Perfektní naviják pro rybáře lovící candáty, mořské pstruhy, štiky a okouny.
Mikado Naviják Shinju N.G. 4004 je kompaktní naviják nové generace SHINJU s přesnou přední brzdou, kvalitním převodem a celkem 4 ložisky (3+1).
Daiwa 24 Prorex V LT – Extrémně lehký a odolný naviják s hladkým chodem a precizní konstrukcí.
23' Fuego kombinuje komponenty z nového Airdrive Design s prvky LT a strukturou Magsealed. S Aidrive Design – zvýšená síla a citlivost!
Nová verze vláčecího navijáku člena rodiny Bixlite. Atraktivní vizuálně i technicky, osazené pevnou šroubovací rukojetí, 6 přesnými ložisky včetně axiálního ložiska a...
Série navijáků Sweepfire EC kombinuje japonské know-how se skvělým poměrem cena/výkon.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.