Daiwa Prut Ninja X Kids Green 1,8m 20-60g 2-díl
Kód: 11208-180Související produkty
Detailní popis produktu
Úspěšná série přívlačových prutů DAIWA v novém desginu! Štíhlý karbonový blank je velmi praktický a skvěle vyvážený a poskytuje vám skvělý kontakt s nástrahou.
Především když používáte měkké gumové nástrahy, oceníte, že můžete skvěle zmapovat dno a zároveň cítit i ten nejjemnější záběr.
Ninja X Kids jsou krátké pruty speciálně navržené pro děti a dospívající. Díky délkám 1,60m a 1,80m je manipulace s těmito pruty velmi snadná.
Model Power Kids o délce 1,80m s vrhací zátěží 20-60g umožňuje také použití těžších nástrah pro lov štik nebo kaprů.
Akce blanku z uhlíkových vláken HMC+ byla navržena tak, aby poskytovala dobré nahazovací vzdálenosti a umožňovala všestranné použití. Blank s robustními dvojpatkovými očky vydrží i větší zátěž!
- Uhlíkový blank HMC+®
- Korková / EVA rukojeť
- Sedlo navijáku DPS
- Dvoupatková očka z oxidu titanu
| Parametry: | |
| Délka prutu | 1,8 m |
| Akce prutu | 20-60 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 94 cm |
| Počet oček | 6 |
| Typ oček |
z oxidu titanu
|
| Typ rukojeti | kombinovaná |
| Hmotnost prutu | 130 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro dětské rybáře |
|---|---|
| EAN: | 4066466026325 |
| Počet dílů: | 2 |
| Akce prutu: | nad 51g |
| Délka prutu: | 1,8m |
| Značka: | Daiwa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.