Daiwa Prut N'zon Super Slim Power Feeder 3,96m 150g 3+2-díl
Kód: 11161-390Detailní popis produktu
Pruty N'Zon Super Slim Feeder nabízejí optimální nahazovací vlastnosti a nejvyšší odolnost při velmi tenkém průměru blanku. Pruty této velké řady jsou výjimečně dobře vyvážené!
Blank z uhlíkových vláken HMC+ prutů N'Zon Super Slim se po nahození okamžitě narovná a umožňuje tak obzvláště přesné zacílení. Sekce rukojeti Armlock zvyšuje komfort při boji se silnými rybami.
Řada N'Zon Super Slim pokrývá všechny druhy moderního lovu na feeder. Najdete zde pruty pro lehký method feederový rybolov a lov na krátké i velké vzdálenosti. Také pro lov v silných proudech i pro lov velkých kaprů obsahuje tato řada vhodný model.
- Blank prutu z uhlíkových vláken HMC+®
- Rukojeť ArmLock®
- Ergonomická rukojeť
- Šroubovací sedlo navijáku
- Očka Seaguide®
- Akce: Medium fast
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,96 m |
| Akce prutu | 150 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 138 cm |
| Počet oček | 15 |
| Typ oček |
Seaguide
|
| Typ rukojeti | kombinovaná EVA pěna/korek |
| Hmotnost prutu | 300 g |
| Počet špiček | 2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 5055545244032 |
| Počet dílů: | 3+2 |
| Akce prutu: | 150g |
| Délka prutu: | 3,9m |
| Značka: | Daiwa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.