Daiwa Prut N'zon Distance Special Feeder 3,66m 120g 3+3-díl
Kód: 11172-360Detailní popis produktu
Konstrukce X45 se stará o odolnost blanku proti kroucení a přesné náhozy i na velké vzdálenosti. Feederové pruty N‘Zon Distance Special vynikají také výrazně nízkou hmotností a vysokou odolností – jsou ideální pro spolehlivé nahazování těžkých krmítek na velké vzdálenosti bez námahy. Obsáhlá řada této série pokrývá téměř všechny oblasti feederového rybolovu. Pruty s vrhací zátěží 90g a 120g jsou ideální pro lov na velkých klidných vodách a v slabém proudu. Modely s vrhací zátěží 150g a 180g byly navrženy pro lov v silném proudu a s těžkými krmítky. Ideální také pro lov velkých kaprů. Pro usnadnění použití šokových návazců jsou pruty s vrhací zátěží 150g a 180g vybaveny poněkud většími očky na špičkách. Tyto pruty vybavené originálním sedlem navijáku Fuji DPS Down-Lock, lehkými očky Seaguide a exkluzivní rukojetí DAIWA Armlock s korkem a EVA materiálem splňují očekávání i těch nejvyšších standardů kvality.
| Parametry: | |
| Délka prutu | 3,66 m |
| Akce prutu | 120 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 129 cm |
| Počet oček | 15 |
| Typ oček | Seaguide |
| Typ rukojeti | kombinovaná EVA pěna/korek |
| Hmotnost prutu | 230 g |
| Počet špiček | 3 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty Feederové |
|---|---|
| EAN: | 5055545244520 |
| Počet dílů: | 3+3 |
| Akce prutu: | 120g |
| Délka prutu: | 3,7m |
| Značka: | Daiwa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.