Daiwa Prut BG Big Game 1,68m 20-30lb 3-díl
Kód: 11929-165Související produkty
Řada navijáků Stradic SW B je určena pro náročné rybáře lovící na moři ale i v těžkých podmínkách Evropských vod.
Nový naviják pro mořský rybolov s tělem navijáku MQ a extra silnými převody!
Ultra silný naviják na přívlač a lov na moři.
PENN Authority je nový standard. Tyto navijáky mají nejlepší hladký chod a prvotřídní těsnění proti vodě ve své třídě.
Shimano Stella SW – Překonej nemožné! Naviják nadupaný technologií a připravený na cokoliv.
Nový naviják Saragosa SW je odolný, výkonný a lehký naviják pro mořské vody střední cenové kategorie, který byl navržen speciálně pro přívlač a jigování na moři.
Naše nejodolnější přívlačová navijáková legenda všech dob.
Naše nejodolnější přívlačová navijáková legenda všech dob.
Pokud hledáte nový vysoce výkonný naviják, který zvládne nástrahy mořského rybolovu, pak nehledejte nic jiného než Caldia SW.
Řada navijáků Stradic SW B je určena pro náročné rybáře lovící na moři ale i v těžkých podmínkách Evropských vod.
Daiwa navijáky BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení a s hedvábně hladkým chodem.
Naviják TICA Cybernetic GG 60 je zmenšená verze známého sumcového speciálu TICA Cybernetic GG 100, který vyniká svou silou a výkonem.
Detailní popis produktu
Třídílné blanky 30lbs a 50lbs prutů jsou ideální volbou pro výpravy do Karibiku a dalších tropických oblastí, Středozemního a Jaderského moře.
Výkonné, extrémně pružné blanky vyrobené z kompozitního materiálu mají dostatek síly, aby si poradily se silnými bojovníky z teplých vod, speciálně s menšími tuňáky, kranasy, mahi mahi atd. Kompaktní transportní délka pouhých 69cm umožňuje snadnou přepravu a uložení do běžného zavazadla. Nepotřebujete drahý přepravní tubus! Model 30-50lbs je vybaven válečkovým špičkovým očkem. Měkčí 20-30lbs model je osazen normálním špičkovým očkem s keramickým kroužkem. Oba modely disponnunjí vysoce kvalitním, extrémně odolným hliníkovým sedlem navijáku a zdolávací gimbal koncovkou. S těmito pruty BG Big Game jste připraveni bojovat s nejsilnějšími mořskými predátory
- Kompozitní blank z uhlíkových vláken
- Spolehlivé zásuvné spojení (put-in)
- Pevná rukojeť z EVA
- Odolné sedlo navijáku
- Očka z oxidu titanu, odolná proti slané vodě
- Podvinutá očka
- Hliníková koncovka s křížovou drážkou
| Parametry: | |
| Délka prutu | 1,68 m |
| Akce prutu | 20-30 lb |
| Počet dílů | 3 |
| Transportní délka | 69 cm |
| Počet oček | 7 |
| Typ oček | titan oxidová |
| Typ rukojeti | EVA pěna |
| Hmotnost prutu | 520 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na živou nástrahu |
|---|---|
| EAN: | 4066466069933 |
| Počet dílů: | 3 |
| Akce prutu: | 501-1000g |
| Délka prutu: | 1,7m |
| Transportní délka: | 69cm |
Třídílné blanky 30lbs a 50lbs prutů jsou ideální volbou pro výpravy do Karibiku a dalších tropických oblastí, Středozemního a Jaderského moře.
Prut určený pro rybolov na hloubkách v Norsku, které doporučujeme i v kombinaci s multiplikátory na elektrický pohon.
PENN® Battalion Solid Tuna je speciálně navržen pro driftování nebo lov velkých tuňáků na broumé. Pruty byly vytvořeny s parabolickou akcí, která zajišťuje, že se při zdolávání...
OVERSEAS II BOAT je dokonalým společníkem na cesty do vzdálených destinací. Tato řada lodních prutů je určena pro lov s těžkými nástrahami nebo návnadami ve studené i teplé vodě.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.